Page 1 of 48 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 477

Hybrid View

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Promo Kod Detayları;

Merhaba Knight Online Oyuncuları;

Kayıtlı telefon numaranıza gönderilmiş olan SMS hediyeleri için herhangi bir ek yükümlülüğünüz bulunmamaktadır. Kodlar yeni sunucuyla birlikte oyuna keyifli bir şekilde başlayabilmeniz adına NTT Game firması tarafından sizlere hediye olarak gönderilmiştir.

Promo kodu kullandığınız zaman sizlere altta görselde olan eşyalar hediye olarak gönderilecektir.

Ibexs Potions (200)
    Crisis Potions (200)
    Alencia Wings (7 Günlük)
    Magic Bag (7 Günlük)

Önemli; Kodların kullanım tarihi henüz kesinleşmemiştir. Gönderilen Promo kodları en son 28.02.2019 tarihine kadar portal üzerinden aktif hale getirilebilecektir. Son tarih geçtikten sonra ilgili Promo kod pasif hale gelecek ve tekrar kullanımı mümkün olmayacaktır.

Promo kod kullanım şartları;

* Gerekli şartları sağlayan ve SMS onayına sahip hesaplara Promosyon Kodu SMS ile gönderilecektir.
    * Promosyon kodları gönderilen hesaba bağlı olarak çalışmaktadır ve transfer edilmesi mümkün değildir.
    * Her bir hesapta sadece bir promosyon kodu kullanılabilir.

Gönderilen promo kodu kullanmak için yapmanız gerekenler;

* https://www.nttgame.com/knight/tr adresine giriş yapın.
    * SMS'in geldiği telefon numaranızın kayıtlı olduğu hesaba, portal üzerinden giriş yapın.
    * Hesabınıza giriş yaptıktan sonra web sayfası üzerinde yer alan "Promo" sekmesine tıklayınız.

* SMS içeriğinde gönderilmiş olan kodu altta bulunan bölüme ekleyin ve hediyelerinizi oyun içerisinde bulunan mail sisteminden alabilirsiniz.

* Şimdi Knight Online oynayıp, ödüllerinizin tadını çıkartabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz.

NTT Game | Knight Online Ekibi
    Last edited by Khenarth; 01-25-2019 at 06:45 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JermaineDupri View Post
    gönderildimi promo kodlar gönderilecekmi yoksa ?
    Quote Originally Posted by theDreadweepKO View Post
    Sms gelmemiş fakat konuda gönderildi yazıyor..
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Sms gelmemiş?
    Quote Originally Posted by vkduh26 View Post
    Sms gelmedi banada
    Quote Originally Posted by LeForza View Post
    SMS ne zaman gelicek bu konu hakkında bişey yazmıyor
    Quote Originally Posted by JeHaDeKBeR View Post
    Sms banada gelmedi
    bendede return var ama promo kod gelmedi sms onayı yapınca gelcekse sms onayi yapalım bi cevap werin clutah
    Quote Originally Posted by ssDESTANss View Post
    kimlere gönderildiği net değil
    return var hesapta ama promo kod gelmedi
    bir hata var sanırım
    Gönderim yapılıyor. Şartları sağlıyorsanız eğer tarafınıza zaten SMS gönderilecektir.

Quote Originally Posted by 33gr33 View Post
    sms alacak kullanıcıları hangi özelliklere göre seçiyorsunuz ? ve bu sms ne zaman gönderilecek bir bilgi varmı acaba?
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Gerekli şartlar ne oluyor peki?
    Belli bir tarihten önce portal sistemine kayıt olmuş hesaplar. Artı hesabın ICS ya da SMS onayı yapılmış olması gerekiyor.

Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    * SMS'in geldiği telefon numaranıza portal üzerinden giriş yapın. Bu ne demek?

NTTGAME.com portal'a mı giriş yapıcaz?
    NTTNow uygulamasına mı?
    Kendi sorunuza cevap vermişsiniz zaten, NTTNow bir uygulama web sitemiz ise portal tarafıdır. Ayrıca konu altında nasıl kullanım yapacağınıza dair adım adım anlatım bulunmaktadır.
    Last edited by CluTaah; 01-18-2019 at 08:40 PM.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Hesabın kayıtlı olduğu OTP numarasınamı yoksa NTTNow numarasınamı gönderiliyor.
    Verdiğim cevapta NTTNow geçmiyor fark ettiyseniz onu nereden çıkarttınız.

clutah bide sms onayi yada otp yapsak hesabi acdık suan bize gelirmi yeni hesapmi acmamiz lazım?
    Hayır şu an yapmış olmanızın herhangi bir etkisi yok.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yeni sunucuda NTTNow gerektiği için bağlantı kurdum
    Çözdük diye umuyorum.

yani kayıt olurken sms onayı ve otp yapılmıs olmasimi lazımdı gecmi kaldık
    Hayır bu geri dönen oyunculara gönderilen bir ödül yani, yeni sunucu öncesi kayıt olmuş ve SMS ya da ICS sistemine telefon numaranızı kaydetmiş olmanız gerekiyordu.

@CluTaah 17 ocak yayın ödülleri hakkında işlem ne zaman hallolur acaba konu açtım ama cevap alamadım

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Verdiğim cevapta NTTNow geçmiyor fark ettiyseniz onu nereden çıkarttınız.

Hayır şu an yapmış olmanızın herhangi bir etkisi yok.
    Sayın Clutaah postun en basında 21 ocaktan itibaren kodları kullanabilirsini yazdınız ve suana kadar hiçkimse bu kodları kullanamadı. En azindan kodlar suanlık aktif degildir diye belirtseniz de, bizde hergün denemesek?

Junior Member
    Merhaba sayın yetkililer.. Bize gelen promosyon kodları ne zaman aktif olacaktır. Kullanan arkadaşlar kullanıyor fakat biz daha üzerimize alamadık hata verip duruyor kodlar, bununla ilgili ne zaman çözüm yapılacak. 28.01.2019 son gün tarihi verdiniz fakat 24.01 tarihine geldik. Mağdur bırakmayın bizi.. İyi Çalışmalar...

Junior Member
    Herkese iyi forumlar. Göndermiş olduğunuz promo kodlarında uyuşmazlık yaşıyorum. Ben 2016 senesinde telefon onayı yaparken +90-053x xxxxx die kayıt yapmışım fakat siz sisteme +90-537x xxxxx olarak kaydetmişsiniz. Promo kodunu girdiğimde uyuşmazlık var cevabını alıyorum. Bu mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum. Normalde burdan yazmıcaktım fakat bilet de gönderilmiyor. Saygılar.

Quote Originally Posted by kasvet55 View Post
    Herkese iyi forumlar. Göndermiş olduğunuz promo kodlarında uyuşmazlık yaşıyorum. Ben 2016 senesinde telefon onayı yaparken +90-053x xxxxx die kayıt yapmışım fakat siz sisteme +90-537x xxxxx olarak kaydetmişsiniz. Promo kodunu girdiğimde uyuşmazlık var cevabını alıyorum. Bu mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum. Normalde burdan yazmıcaktım fakat bilet de gönderilmiyor. Saygılar.
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Umarım, konuyla ilgili kontrol sağlayıp, hatayı düzeltirler.

Junior Member
    Temporarily blocked. After modification, it will open soon. bu hatayı alıyorum