Page 9 of 48 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 477
    merhaba benim ıcs ıle ntt now uygulamasındakı numaram aynı fakat eski sms trade numaram hesabımın farklı
    sms trade numaramı degıstırmek ıcın neyapmalıyım o hattımı kapattım ?

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Orada yazmak istediği herhangi bir sorun gözükmemektedir. Kodu kullandığın zaman çıkan bildirimi bana özel mesaj ile gönderir misin?

Özel Mesaj Gönderildi.
    Last edited by SkCLucky; 01-19-2019 at 04:50 PM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NZMDMN01 View Post
    merhaba benim ıcs ıle ntt now uygulamasındakı numaram aynı fakat eski sms trade numaram hesabımın farklı
    sms trade numaramı degıstırmek ıcın neyapmalıyım o hattımı kapattım ?
    Promo kodu kullanabilmeniz için SMS'in gönderildiği telefon numaranıza bağlı bir hesapa giriş yapmanız gerekiyor. Bunun harici hesaplarda kullanma şansınız yok eğer o telefon numarasına erişim sağlayamıyorsanız aktif edemezsiniz kodu.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Promo kodu kullanabilmeniz için SMS'in gönderildiği telefon numaranıza bağlı bir hesapa giriş yapmanız gerekiyor. Bunun harici hesaplarda kullanma şansınız yok eğer o telefon numarasına erişim sağlayamıyorsanız aktif edemezsiniz kodu.
    Kod için teşekkürler. Premıum potion ve kedide olsaydı içerikte güzel olurdu

Quote Originally Posted by OnurYOLCAGIDER View Post
    Merhabalar;

Kodu kullandım ve başarı ile itemlerin aktif edildiği yazıyor ancak bikaç sorum var;

- Bu kazandığımız itemleri yeni serverda açacağımız yeni karakterin Letter'ında görebilecek miyiz?

- Tüm serverlarda açacağımız tüm karakterler için mi geçerli? Yoksa hepsinin Letter'ına gönderildi ve birinden kullandığımızda diğerlerinde siliniyor mu?

- Eğer yeni açılan serverda gelmeyecekse gelmesi için izleyebileceğim bir yol var mıdır?

Saygılar.
    Yardımcı olabilir misiniz ? CluTaah

kod için değil aslında hesabımın sms dogrulama da kayıtlı numarayı degıstırme sansım yokmu

5 yıldır görmediğim hesaba otp kurdum promo kod gelir mi?

Junior Member
    promo kod gelmedi telefonuma ics sms doğrulama hepsi yapılı 2 senelik hesap yardımcı olabilir misiniz?

5 yıldır girmediğim hesabıma otp tanımladım. Promo kod gelir mi yoksa geç mi kaldım?
    Benim için çok önemli çünkü yanlış hesaba pre cekmek istemiyorum

Member
    Nickname
    IIDOCTORWHOII
    Class
    Rogue
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    @CluTaah bey ben dün gece tekrar eski karakterime giriş yaptım. Güncel telefon numaram ile NNTnow indirip ön kayıt işlemini de gerçekleştirdim. Fakat cash olmadığı için trade açmak için kullandığımız numarayı bu gün güncelleyebildim. Eski numaram ile iletişimim kalmadı. Gün içinde çoğu arkadaşıma promo kod gitmiş. Fakat ben alamadım. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor almak için ?