Page 46 of 48 FirstFirst ... 364445464748 LastLast
Results 451 to 460 of 477
    BENİM telefonuma gelen kodu hileci sitelerden geldi diye düşünmeden sildim o sırada knight oynamıyordum kod hakkında bilgim yoktu tekrar dan alma gibi bib şansım varmı ?

Soyle bir sorunum var. Promo kod gonderim zamani kayitli numarami degistirdim yeni telefonuma kod gelmesi eski telefona gelen kod u yuklemek isteyince bu kod su telefona ait sizin numara bu hatasi veriyor. Nasil cozum bulurum

Bana gelen kodu bulamadim tekrar gondemre gibi yada benim biryerden almak gibi bir durum soz konusu olabilir mi

Junior Member
    There is no mobile phone number associated with this coupon.[coupon phone:905386989321 your phone :905380796145] bana böyle uyarı veriyor, sms onayı farklı telefondan NttNow farklı telefon numarasına kayıt bundan kaynak sorun ne yapmalıyım

promo kodumu girdim okeylendi teşekkürler

Quote Originally Posted by Rick0ne58 View Post
    Bunun sebebi telefon numaranızı siteye kayıt ederken +90053x xxx xx xx şeklinde olmasından dolayı. Telefon numaranızı kayıt ederken başına sıfır koymadan kayıt etmiş olmanız gerekiyor.

Siteden Hesabım>Oyun Hizmetleri> SMS Doğrulama yerinden otp kodunuzu kullanarak yeni numara yazabilirsiniz. Yazdığınız numaraya SIFIR KOYMA 539-xxx-xx-xx şeklinde yazın eski numarasınız olması gerekiyor yoksa yine numara tutmadığından kodu aktif edemezsiniz sadece sıfırı eksiltiyoruz. Sıfırı zaten +90 da ülke kodunda koyuyor. Sorununuz cozulecektir sonrasında kodu aktif edebilirsiniz.
    Teşekkürler bro oldu sağolasın

Senior Member
    Benim kodumda silinmiş tekrar telefon numaramıza gönderirmisini lütfen

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Promo kodu girdim magic bag hariç diğerleri geldi, Magic bag neden gelmedi acaba ?

Junior Member
    Ben de telefondaki mesajları silerken hepsini sil yaptım. O ara kodlar aktif değildi. Kullanamamıştım. Tekrar kodlara ulaşma imkanımız varmıdır?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by EneSultan View Post
    Ben de telefondaki mesajları silerken hepsini sil yaptım. O ara kodlar aktif değildi. Kullanamamıştım. Tekrar kodlara ulaşma imkanımız varmıdır?
    Maalesef, Kodları geri alamazsınız

Quote Originally Posted by wickedshame View Post
    Promo kodu girdim magic bag hariç diğerleri geldi, Magic bag neden gelmedi acaba ?
    Posta kutunuz doluysa 3 sayfa arka planda kalıyor 1 tane eşya alırsanız listede gözükebilir veya kaç tane fazla eşya varsa

Quote Originally Posted by HLLCAM92 View Post
    There is no mobile phone number associated with this coupon.[coupon phone:90538698xxxx your phone :90538079xxxx] bana böyle uyarı veriyor, sms onayı farklı telefondan NttNow farklı telefon numarasına kayıt bundan kaynak sorun ne yapmalıyım
    Kodu kullanacağınız telefonun sms onayını "90538698xxxx" nolu numaraya tanımlarsanız sorun yaşamadan aktif edebilirsiniz.