Page 19 of 48 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 477
    Member yiginalli35's Avatar
    Nickname
    IKONN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Sultans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Promo kodla alakalı ‘Aktif olmayan veya süresi geçmiş kupon numarası.’ uyarısını halen alıyorum.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    kodlar daha aktif edilmemiştir dediler aktif edildiğinde forumdan duyurulacak dediler

Junior Member
    Aktif olmayan veya süresi geçmiş kupon numarası.

Diyor. Kontrol ettim telefon numaraları aynı hiçbir sorun yok. Ne yapabilirim?

Member SwaneLucky's Avatar
    Nickname
    SwaneLucky
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, acaba promo kodları ile ilgili herhangi bir bilgi ya da bir gelişme var mı ?

Arkadaşlar siteden promo code al dedikten üç gün sonra telefona sms ile geldi. Başvurduğumu bile unutmuştum.
    Aceleci olmayın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by lSayMyNamel View Post
    Arkadaşlar siteden promo code al dedikten üç gün sonra telefona sms ile geldi. Başvurduğumu bile unutmuştum.
    Aceleci olmayın.
    Nereden al diyoruz acaba link atabilir misin?

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Knight Online Oyuncuları;

Kayıtlı telefon numaranıza gönderilmiş olan SMS hediyeleri için herhangi bir ek yükümlülüğünüz bulunmamaktadır. Kodlar yeni sunucuyla birlikte oyuna keyifli bir şekilde başlayabilmeniz adına NTT Game firması tarafından sizlere hediye olarak gönderilmiştir.

Promo kodu kullandığınız zaman sizlere altta görselde olan eşyalar hediye olarak gönderilecektir.

Ibexs Potions (200)
    Crisis Potions (200)
    Alencia Wings (7 Günlük)
    Magic Bag (7 Günlük)

Önemli; Kodların kullanım tarihi 21.01.2019 tarihinde başlayacak, gönderilen Promo kodları en son 28.02.2019 tarihine kadar portal üzerinden aktif hale getirilebilecektir. Son tarih geçtikten sonra ilgili Promo kod pasif hale gelecek ve tekrar kullanımı mümkün olmayacaktır.

Promo kod kullanım şartları;

* Gerekli şartları sağlayan ve SMS onayına sahip hesaplara Promosyon Kodu SMS ile gönderilecektir.
    * Promosyon kodları gönderilen hesaba bağlı olarak çalışmaktadır ve transfer edilmesi mümkün değildir.
    * Her bir hesapta sadece bir promosyon kodu kullanılabilir.

Gönderilen promo kodu kullanmak için yapmanız gerekenler;

* https://www.nttgame.com/knight/tr adresine giriş yapın.
    * SMS'in geldiği telefon numaranızın kayıtlı olduğu hesaba, portal üzerinden giriş yapın.
    * Hesabınıza giriş yaptıktan sonra web sayfası üzerinde yer alan "Promo" sekmesine tıklayınız.

* SMS içeriğinde gönderilmiş olan kodu altta bulunan bölüme ekleyin ve hediyelerinizi oyun içerisinde bulunan mail sisteminden alabilirsiniz.

* Şimdi Knight Online oynayıp, ödüllerinizin tadını çıkartabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz.

NTT Game | Knight Online Ekibi

CluTaah 2 gundur ugrasiyorum ama cevap alamadim. Sms dogrulama sayfasindaki ulkeler arasinda isvec (Sweden) yok. Bu sorun ne zaman duzeltilecek. Oyun giriyoruz fakat malesef trade kapali olucak. Lutfen bu olayi cözun. Benim gibi bircok kisi bu durumdan magdur olucak. Ingiltere, rusya, belcika ve hollanda gibi ulkelerde yok listede. Ayrica sadece sms dogrulamada degil Otp sitesinde de yok bu ulkeler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by cvs35 View Post
    CluTaah 2 gundur ugrasiyorum ama cevap alamadim. Sms dogrulama sayfasindaki ulkeler arasinda isvec (Sweden) yok. Bu sorun ne zaman duzeltilecek. Oyun giriyoruz fakat malesef trade kapali olucak. Lutfen bu olayi cözun. Benim gibi bircok kisi bu durumdan magdur olucak. Ingiltere, rusya, belcika ve hollanda gibi ulkelerde yok listede. Ayrica sadece sms dogrulamada degil Otp sitesinde de yok bu ulkeler.
    Merhaba,
    Bahsettiğiniz sitelerin eklenmesi şu an için mümkün değildir. Destek Ekibine bilet atarak numaranızı sisteme ekletebilirsiniz. Ayrıca yeni sunucuda aktif premium kırdığınızda tradeniz açılmaktadır

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Bahsettiğiniz sitelerin eklenmesi şu an için mümkün değildir. Destek Ekibine bilet atarak numaranızı sisteme ekletebilirsiniz. Ayrıca yeni sunucuda aktif premium kırdığınızda tradeniz açılmaktadır
    Şuan sitede ve forumda sıkıntı mı var acaba ? Hiç bir şeye giremiyorum da.

Junior Member
    Arkadaşlar hala aktif edilmemiş sanırım promo kodları ?