Page 33 of 48 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast
Results 321 to 330 of 477
    merhaba promo kod banada gelmedi ne yapabilirim

Junior Member
    merhabalar kolay gelsin, bana sms ile 2 promo kod gelmişti ve yanlışıkla sildim tekrar nasıl ulaşabilirim promo kodlara? özelden numarayı atabilirim promo kod geldiğini teyit edebilirsiniz.

Senior Member
    banada sms kod geldi sildim cakma sitelerden geliyor die buna bi cözm bulun bende istiyorum promo kod haksızlık yapılıyor

Junior Member
    bana kod geldi herşey aktif durumda (tlf numaram - ICS vs) ama kullanmak istediğimde sitede şu şekilde bir hata alıyorum:There is no mobile phone number associated with this coupon.

Junior Member
    aktif olmayan veya süresi geçmiş kod yazıyor şimdi de
    önce temproraly blocked yazıyordu ne yapmam gerekiyor ?

Junior Member
    Aktif olmayan veya süresi geçmiş kupon numarası. yazıyor bendede halbuki mesaj cumartesi geldi. Lütfen bu duruma bir çözüm getirin oyuncular olarak mağduruz.

Junior Member
    merhaba. telefonuma gelen promosyon kodunu serwerlar açıldığı günden beri deniyorum her gün ama neden bir türlü aktif olmuyor. ilk denemelerimde farklı bir hata çıkıyordu şimdi ise farklı bir hata yazıyor. bu hatayı alıyorum (There is no mobile phone number associated with this coupon.) telefonuma gelen kod nasıl kayıtlı olmuyor onu anlamadım. yardımcı olursanız sevirim iyi çalışmalar...

Junior Member
    Quote Originally Posted by cenktrms06 View Post
    aktif olmayan veya süresi geçmiş kupon numarası. Yazıyor bendede halbuki mesaj cumartesi geldi. Lütfen bu duruma bir çözüm getirin oyuncular olarak mağduruz.
    ayni hatayi bende aliyorum kod kullanilmadi böyle bir durum var mağduruz !!!

Junior Member
    Ya neyine mağdursunuz, vermiyolar işte ne uğraşıyonuz. Sanki değerli bişeymiş gibi

gönderdiginiz kodlar aktif değil yada süresi geçmiş sonucu veriyor biz alamicaz sanırım bu hediyeleri