Page 16 of 48 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 477
    Junior Member
    Quote Originally Posted by White_Troll View Post
    millet 5 10 tane alıp bankaya koymuş ben 1 tane alamadan kapattınız çok büyük hak gg oldu ya
    daha kimsenin bişey aldıgı yok kardesimm kandırmıslar seni kodlar 21 ocakta aktif edilecek! su an tarih an itibari ile türkiye genelinde 20 ocak pazar sen nerde yasıoyorsun onu bilmem

Junior Member
    Önemli; Kodların kullanım tarihi 21.01.2019 tarihinde başlayacak, gönderilen Promo kodları en son 28.02.2019 tarihine kadar portal üzerinden aktif hale getirilebilecektir. Son tarih geçtikten sonra ilgili Promo kod pasif hale gelecek ve tekrar kullanımı mümkün olmayacaktır.

KODLARI IPTAL ETMISLER KI
    There is no mobile phone number associated with this coupon.
    Bu kuponla ilişkilendirilmiş bir cep telefonu numarası yok.

Bana gelen msg.de www.nttga.me adresi vardi. Cakma msg. oldugunu dusundugum icin sildim. Sayet degilse bu kodu tekrar nerden bulurum.

Junior Member
    Bana promo kodu geldi fakat eski üyeliğimi hatırlamıyorum,yeni üyelik açtım. açmış olduğum üyelikte promo kodu kullanabilirmiyim?

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by halley1984 View Post
    21 ocakta aktif edilecek kuponlar yani 21 ocaktan once kodu kullanamazssın!
    ortada gezen pekçok ss var, sms ler geldiği an deneyenlerin çoğu birden fazla promo kodunu kullanabilmiş ve letterden birden fazla kanat hediyesi almış.

Bu tür kullanımlar silinmedikçe ne yazıkki bir knight online klasiği olarak "hak gg oldu"

hadi geçmiş olsun.

Junior Member
    Girdiğim promo kodda tarafıma yönlendirilen bilgi budur There is no mobile phone number associated with this coupon. açıklık getirebilir misiniz ?

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by halley1984 View Post
    daha kimsenin bişey aldıgı yok kardesimm kandırmıslar seni kodlar 21 ocakta aktif edilecek! su an tarih an itibari ile türkiye genelinde 20 ocak pazar sen nerde yasıoyorsun onu bilmem
    bilmediğin konular hakkında ahkam kesme bana 21 ocak olayı bug ortaya çıkınca alınmış bir karar

Yeni server haberini aldıktan sonra hesap açtım herşey tamam otp ıcs cash çekildi hesaba ama promo kodu gelmedi sebebi yeni hesap açmam mı ?

Senior Member
    PROMO KOD GİRDİM 1 KEZ kod girdigim halde. Çok fazla deneme yaptınız, lütfen 1 saat sonra tekrar deneyin diye yazı geldi.