Page 4 of 48 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 477
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar,

Promo kodlar bizim tarafımızdan gönderilmiştir. Lütfen sizlere gelen SMS'lere dikkat ederek işlem yapın. Unutmayın, NTT Game ekibi sizlerden hiç bir şekilde ID, PW ve diğer bilgilerinizi istememektedir. Sizlere gönderilen SMS sağlayıcı kodumuz "B043". Gelen SMS'lerin sonunda bu kod dışında farklı bir kod görüyorsanız, lütfen bize bildirin. Ayrıca, gönderilen kodları kullanmanız için gerekli şartları sağlamanız gerekmektedir. Lütfen ilk mesajı tekrardan okuyun.

Resmi kısaltma servisimiz: http://nttga.me
    Resmi SMS kodumuz: B043

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Evet eski serverdekiler de alabiliyor. (Yasak değildir herhalde)

SMS doğrulama ile ICS'ye kayıtlı numaralar aynı değil muhtemelen. Nttgame.com/knight/tr'deki hesabım bölümünde bulunan "OYUN BİRLEŞTİRME" seçeneğini kontrol edin. O numara ile ICS'ye kayıtlı numara aynı mı ona bakın. Benim SMS doğrulama numarası farklıydı ama ics'deki numaraya kod geldi. SMS doğrulama numarasını düzelttim ve kodları kullandım.
    Bu numarayı kontrol edin.
    Bir Tane Numara Kullanıyorum Moruk Turkcell Bayisi Değilimde Numara Hatalı Diyor Ve Kayıt Yaptıranlara Geliyor Falan Diyorlar.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Promo kodlar bizim tarafımızdan gönderilmiştir. Lütfen sizlere gelen SMS'lere dikkat ederek işlem yapın. Unutmayın, NTT Game ekibi sizlerden hiç bir şekilde ID, PW ve diğer bilgilerinizi istememektedir. Sizlere gönderilen SMS sağlayıcı kodumuz "B043". Gelen SMS'lerin sonunda bu kod dışında farklı bir kod görüyorsanız, lütfen bize bildirin. Ayrıca, gönderilen kodları kullanmanız için gerekli şartları sağlamanız gerekmektedir. Lütfen ilk mesajı tekrardan okuyun.

Eski Server Oyuncuları Alabilecek mi Ve Kayıt Olmayanlar Alabiliyor mu? Numara Hatalı Uyarısı Veriyor.

Senior Member Dencc's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Evet eski serverdekiler de alabiliyor. (Yasak değildir herhalde)

SMS doğrulama ile ICS'ye kayıtlı numaralar aynı değil muhtemelen. Nttgame.com/knight/tr'deki hesabım bölümünde bulunan "OYUN BİRLEŞTİRME" seçeneğini kontrol edin. O numara ile ICS'ye kayıtlı numara aynı mı ona bakın. Benim SMS doğrulama numarası farklıydı ama ics'deki numaraya kod geldi. SMS doğrulama numarasını düzelttim ve kodları kullandım.
    Bu numarayı kontrol edin.
    Numaralar aynı fakat hala kodu kullanamıyorum.

Junior Member
    Merhaba arkadaşlar,

bazı kişilere birden fazla kod giderken bazı kişilere hiç kod gelmedi. kod gelmeyen kişilerden biri benim bu konu hakkında bir bilgilendirme var mı ?

Member OrmanSef's Avatar
    Nickname
    WaldWachter
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    bana 3 tane kod geldi 1 tanesini aktif ettim acaba diğerleride geçerlimi

Merhaba arkadaşlar,

Sevgili Eryudes, Merhaba. Bu hesabıma ait üyeliğime kayıtlı telefon numaram ile nttnow uygulamasına kayıt ettiğim telefon numaram aynı. Ancak, ''There is no mobile phone number associated with this coupon.'' hatasını alıyorum. Tarafıma, sanırım yanlışlıkla iki adet kod gönderilmiş, ancak her iki kod da hesabım için kullanılabilir hale getirilmemiş. Rica etsem, kontrol sağlayabilir misiniz? Bu hediyeleri alamasam da sorun değil, ancak genel bir problem mevcut olabilir. Bilgilendirmek istedim. İsterseniz, özel mesaj yolu ile bana gelen kod'ları size aktarabilirim. O kod'lar, tarafıma ait olan herhangi bir hesaptan kullanılmış mı diye kontrol sağlayabilirsiniz.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Kod gönderilmleri devam ediyor. 15 Ocak 2019 tarihi öncesinde kayıt yaptırmış, ICS ve SMS doğrulamalarının aktif olan hesaplara gönderilmektedir. Şuan için genel bir problem gözükmemektedir.
    Last edited by Eryudes; 01-19-2019 at 12:40 PM.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Kod gönderilmleri devam ediyor. 15 Ocak 2019 tarihi öncesinde kayıt yaptırmış, ICS ve SMS doğrulamalarının aktif olan hesaplara gönderilmektedir. Şuan için genel bir problem gözükmektedir.
    Yani Yeni Serverda Oynamayanda Alabilecek, Beklemedeyiz.

Junior Member
    Herkese iyi forumlar. Göndermiş olduğunuz promo kodlarında uyuşmazlık yaşıyorum. Ben 2016 senesinde telefon onayı yaparken +90-053x xxxxx die kayıt yapmışım fakat siz sisteme +90-537x xxxxx olarak kaydetmişsiniz. Promo kodunu girdiğimde uyuşmazlık var cevabını alıyorum. Bu mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum. Normalde burdan yazmıcaktım fakat bilet de gönderilmiyor. Saygılar.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    nttnow ile ön kayıt yaptıranlara uygulama üzerinden gönderilebilirdi