Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

23 Ocaktaki Kayıt İçin

Şimdi sormak istediğim soru şu ne yazık ki yayıncı yapımcı şirketlerin önceden fark edemediği bir çok sebepten dolayı ön kayıt işlemi yapamadım p150 de clanım kayıt yaptı ben p150 ye kayıt yapamayacaksan şu saatten sonra ön kayıt yapmam 23 ocağı beklerim.

2 sorum var

1) 22 ocağa kadar ön kayıt yapmadık 23 ocak tarihinde yani 1 gün geç başlamayı göze aldık p150 sunucusu o gün açık olacak mı yani kayıt yapabilecek miyiz şu an olduğu gibi sunucu doldu g4 e kayıt yapın demez umarım?

2) Kayıt için yine NTTNow dan kayıt olmak gerekecek mi yani 22 ocaktan önce olsun sonra olsun bu iki sunucuya kayıt için NttNowdan kayıt şart mı?

İyi forumlar...

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Ön kayıt işlemini 4GD8W sunucusuna yapman doğrultusunda 23 Ocak günü hiç bir yere tekrardan kayıt yaptırmadan P150RT sunucusuna giriş yapabileceksin.

Ayrıca ön kayıt yaptırman doğrultusunda hediye olarak 7 günlük otomatik kutu toplayan peri verilecek.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Ön kayıt işlemini 4GD8W sunucusuna yapman doğrultusunda 23 Ocak günü hiç bir yere tekrardan kayıt yaptırmadan P150RT sunucusuna giriş yapabileceksin.

Ayrıca ön kayıt yaptırman doğrultusunda hediye olarak 7 günlük otomatik kutu toplayan peri verilecek.
    Ben şunu soruyorum şu an hiçbir yere kayıt yapmasam 23 ocak günü mevcut hesabımla nttnow uygulamasına gerek kalmadan p150 ye giriş yapabilir miyim ?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    NTTNow uygulamasına kayıt yaptırmadan yeni sunuculara giriş yapamazsın.