Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Delos ve anlaşma yapan klanlar ile ilgili

Sayin yöneticiler öncelikle şunu size sormak istiyorum iki irkin anlaşma yaparak delos gibi bir yerde başkasi farm yapamasin diye birbirini korumasi suç değilmidir???
    Karus:sulh klani ve human:sulhh klani birbiri ile anlaşmali slotlara kimseyi yanaştirmiyorlar human gitse karus arkadaşini çağiriyor karus gitse human arkadaşini çağiriyor ve kattiyen birbirlerine dokunmuyorlar hatta ve hatta başinda durup adam nöbet tutuyor kimse ks atmasin diye bu iş artik çiğrindan çikti kimse kendine birak farm yapmayi ne magic hammer kasabiliyor ne ts kasabiliyor.
    Adamlar resmen mafya çetesi gibi slotlara çökmüş durumda bu işe lütfen artik bir el atin...

Junior Member
    Bugün yamuk bow ve görev itemleri ile bi delosa gideyim biraz farmlarım zaman geçer dedim. Arkadaşın dediği gibi herifler çeteleşmişler 7/8 saat kadar inat ettim kasabildiğim kadar kasacağım diye 8 tane full item adam 1 tane adamı kovaladılar saatlerce yorulan diğerine devrediyor sanki vardiya var ) .Gece 3 ten sonrada artık bıktılar heralde bi tane warioru diktiler slotun başına nöbetçi olarak hammer kastığı falan yok adam sadece beni bekliyor tek amacı benim kasmamam bu oyunda olmaması gereken bişi sanırım? Eğer bu şekilde delosta terörist gibi takılmak yasak değilse delos dropları KALDIRILSIN 3/5 tane it kopuk kasmasın o slotlarda , farm için cz aoc geçer bu zeki arkadaşlarda pk canlanır bu sayade.
    Herkese iyi forumlar.
    Last edited by nocash111; 01-19-2019 at 01:48 AM.

Junior Member
    Burada illegal olan nedir peki ? Gücün yetiyorsa kesersin.

Junior Member
    İllegal bişi olmasada oyun açığı var. Bu şekilde oynamak oyunun doğasına aykırı çözüm basit nasıl maden dropları ile oynadılar maden işi bitti. Delos dropları ile aynı şekilde oynanır, mafyacılığı cz de oynarsınız. Orada gücün yetiyorsa kesersin dediğin adamda görev itemleri olmaz ama haberin olsun

Tags for this Thread