Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Şaka yaptım

Hybrid View

Senior Member

Şaka yaptım

Başlık belli tepkileri merak edıyorum

Banned
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    ahahahahah ilahi sabah sabh güldürdün

şu knight ı bi öğrenemediler, adamlar önkayıt sınırlı dedi o kadar, ilk dakika gidip kayıt yaptırmaları lazımdı

Senior Member
    Kesinlikle. Üzüldüm o ''düşüneceğim henüz karar vermedim'' diyen clanlara ve solo playerlere şimdi onlar için açılış tarihi 23 ocak

Ben lvl 75 olacam onlar daha anca karakter acacaklar

Junior Member
    Quote Originally Posted by ilovehim View Post
    inş dedikleri gibi olur karakter satış olmaz böylece Karakter satmak için Ring basmak gerek yada tlf numara ile bereber satın almak gerek

Senior Member
    İnşallah bende bunu temenni ediyorum. ring ile satılırsada oyunu cok buyuk katkısı olur ( para yönunden oyuna katkısı olur))
    Ben direk bireyler kazansn isterim ama insanlarımız dolandırmaya cok meraklı o yuzden canı yanan cok kısı oluyor. yapacak bişey yok ringi bas sat

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Forumda güleceğiz, eğleneceğiz, güzel vakit geçireceğiz ama bu tür konular Trolling/flaming sebebiyle banlanmanıza yol açar. Lütfen dikkatli olunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Forumda güleceğiz, eğleneceğiz, güzel vakit geçireceğiz ama bu tür konular Trolling/flaming sebebiyle banlanmanıza yol açar. Lütfen dikkatli olunuz.
    Lütfen başlığımı geri verin lütfen en azından düzenleyin uygun biçimde yazın lütfen

Senior Member
    Aslında maksat eğlence olsun idi. Trol yok zaten başlığa gülme işareti koydum. Karakter satımının yasak oldugunuda biliyoruz. Sadece tepkiler tartısmalar nasıl olacak onun hakkında muhabbet etmek ıstıyordum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sunucuların açılmasına az bir süre kalmışken, her ne kadar da tepkileri merak etmiş olsanız da burası resmi forum ve genel tartışma bölümüdür. Bu hassas dönemde daha dikkatli olmalısınız. Geyik yapılacak konularda her zaman desteklerim ama bu konuda olmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sunucuların açılmasına az bir süre kalmışken, her ne kadar da tepkileri merak etmiş olsanız da burası resmi forum ve genel tartışma bölümüdür. Bu hassas dönemde daha dikkatli olmalısınız. Geyik yapılacak konularda her zaman desteklerim ama bu konuda olmaz.
    Peki teşekkürler. O halde başlık altında tartısılacak konu kalmadı kapatabilirsiniz kolay gelsin