Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Yeni Sunucu'da Yeni DOSTLAR, ARKADAŞLAR ARIYORUZ

Herkese [COLOR="#FF0000"]merhabalar[/COLOR],

Öncelikle şöyle başlamak istiyorum, yeni arkadaşlıkların dostlukların oluşacağını güzel vakit zaman geçireceğimizi düşünerek yeni bir arkadaş topluluğu oluşturmaya karar verdik. Bu toplulukta çok fazla kişiyi oluşturacak bir ekip değilde sürekli yanımızda olacak bizleri yarı yolda bırakmayacak yeni dostlar, arkadaşlar edinmek istiyoruz. En azından yeni açılacak serverda başlangıç olarak premium çekmek bir adım önde başlamak için ilk adımımız, pek fazla şartımız yok yeni dostluklar zamanla kazanılan birşey olduğu için sizlere şu şu özellikte insanlar arıyoruz diyemeyeceğim. Ekibimizi Melee odaklı kurmayı planlıyoruz, yanımızda olmak istiyen arkadaşlar post altına mesaj atabilirsiniz yada bana özel mesaj yolu olarak facebook üzerinden ulaşabilirsiniz, detaylar hakkında konuşabiliriz.

[COLOR="#FF0000"]Amacımız [/COLOR]: Saygı, Sevgi çerçevesinde kimseyı kırmadan, üzmeden birlik beraberlik içinde güzel bir arkadaşlık toplumu oluşturmak gerek oyun içerisinde ekip arkadaşlarımıza destek odaklı olmak, yapılan etkinlikler kazanılan şeyleri hakkıyla paylaştırmak kimsenin hakkını yememek, eğer ki bende bu karaktere sahibim diyorsan buyrun ulaşın bana..

Bütün Oyuncu ailemine şimdiden başarılar dilerim..
    Last edited by GamesDepot; 01-18-2019 at 05:02 AM.

face adresini verirsen iletişime geçebiliriz kardeşim

Konu günceldir, priest ihtiyacımız var..

facebook adresini veriyorum yasakmış gibi moderatör arkadaşlar sürekli kaldırıyor amaçları nedir anlayamadım.

Arda Soyalp / ardasylpp yazarsanız çıkar

Konu günceldir.

Konu günceldir...

Junior Member
    Merhaba, yeni swde priest oynayacağım. Mesaj atın birlikte oynayalım

Junior Member
    facebooktan ekledim

Yaz kardeşim

+++++++++++++