Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 64
    Senior Member
    p10 kayıt yok mu? hacı ben ona kayıt olcaktım olmucaksa neden uğraşayım saçma

Aynı anda 2 server açılması tam bir saçmalıktı üstüne birde bu çıktı.

Hor görme degıl hemen polemicke girme demek ıstedgım onkayıta oyuna gırende gırmıcekte yapmıstır bence bellırlı bır cashyuklemesı ıstenmelıydı

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Abazons View Post
    Hor görme degıl hemen polemicke girme demek ıstedgım onkayıta oyuna gırende gırmıcekte yapmıstır bence bellırlı bır cashyuklemesı ıstenmelıydı
    Hayal bu söylediğin. Her ne kadar oyuna girişler için para ödemek durumunda kalınıyorsa da, literatürde bu oyun F2P olarak geçiyor. O yüzden cash yüklemesi isteseydi, kendiyle çelişirdi. Artı olarak yeni servera girmeyecek adam, bilemedim, yoktur bence..
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Ek limit açılması gerekir. Çünkü bir çok oyuncu teamları ile birleşemedi. Benim arkadaş çevrem de buna dahil. Aynı clanlarda olmasak da bazı şeyleri birlikte yapmayı planlıyorduk. Bu kadar erken limitlerin dolacağını düşünemedi kimse. Eğer 4G ile başlayan sunucunun da limit dolmak üzereyse kesinlikle ek kontenjan uygulamaları gerekir. Çok büyük acemilikler bunlar.

Senior Member
    Hafta sonu ek kapasite açılmalı p150rt sunucusunda. Bilerek yapılıyor eminim diğer sunucu boş kalmasın diye.

Junior Member
    aynen team yokken biz nabalım oyunu

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yogunluktan dolayı. 22 sinde giriş yaparsiniz. Saten 21 sadece char açılacak pek bir şey yok.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CRAANK View Post
    Yogunluktan dolayı. 22 sinde giriş yaparsiniz. Saten 21 sadece char açılacak pek bir şey yok.
    Yanlış bilgilendirme olmasın. Ön kayıt yapmayanlar bir gün geç başlamaktadır.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar,

Sunucu kapasitesi dolduğu için diğer sunucumuza giriş yapabilirsiniz. Eğer ekibiniz ile oynamak istiyorsanız, ekibinizin sunucu değiştirmesini sağlayabilir ya da 24 saat dolduktan sonra giriş yapabilirsiniz.