Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 64
    Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Şimdi benim kafama takılan bir şey var o da daha önce steamko da çoğu oyuncunun başına gelen şey ilk sıradaki sunucu her zaman yoğun oluyor ve sıra 1000 den başlıyor bu ön kayıt bu olayı dahada zorlaştırarak yoğun olan servera kayıt yapanların bir diğer sunucuya geçiş yapamamasını ortaya çıkarak ve mecburi olarak sıra bekleyecekler bunun için ne tür önlemler alındı daha güçlü bir sunucu mu mevcut çünkü biz kapasiteleri az çok biliyoruz ve yıllardır aynı sunucular kullanılıyor

Kısacası Ön kayıt yapanların tamamı sorunsuzca giriş yapabilecekler mi ?

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Ön kayıt lagı engellemek için çok güzel bi proje olmuş ben destekliyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Sunucu kapasitesi dolduğu için diğer sunucumuza giriş yapabilirsiniz. Eğer ekibiniz ile oynamak istiyorsanız, ekibinizin sunucu değiştirmesini sağlayabilir ya da 24 saat dolduktan sonra giriş yapabilirsiniz.
    SELAMLAR evde kariya soz geciremiyoruz yeri geldiginde 30 kisilik ekipte 30 tane kafa var biri diyecek yok gene soyle bir durum olcak kafa clanlar wantes ..dortmunt .vursaza vs vs gibi her sunucu acipta giren arkadaslara oncelik taninmis gibi sanki saglik olsun 23 kasariz yavas yavas takiliriz ne yapalim keske yeni serveri bu sekilde acmasaydiniz .. normal sekilde sunucu acsaydiniz rahat rahat gecseydik ordn on kayit burdan yuz tani ozurlu insanlarimiz var bilgisayar kullanmada biride ben .. 3 gundur ugrasiyorum sms gelcek diye bungun geldi sms her gecen gun knight onlineyi bitiryorsunuz saglik olsun siz bitirmeye caliscaksiniz bizde inadina oyniyacagiz 3 ay 5 ay ara vere vere saglik olsun

Junior Member
    Yahu bu ne kadar salakça bir politikadır.Kardeşim iki sunucudan birisi ezici üstünlükle daha fazla tercih ediliyorsa demek ki diğer sunucuda bir sıkıntı vardır.Sizin salak saçma politikalarınız yüzünden biz neden oyuna 24 saat geç başlıyoruz.Sen neden bana zorla sunucu seçtiriyorsun.Madem tercih edilmiyor açtığınız sunucu kapat gitsin tek sunucu oynasın herkes.Siz markete girdiğinizde diyelim ki bir çikolata almak istediniz ; marketçi size gelip ''Bu aldığın çikolata zaten çok satıyor o yüzden bunu alamazsın.Eğer almak istiyorsan bu çikolatayı al çünkü bu hiç satmıyor.'' dediğini duyabilir misiniz? İşte sizin bu zorla sunucu seçtirme işiniz de bu ön kayıt politikanız kadar ahmakça,absürt ve yersiz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 4JUDAAS View Post
    Yahu bu ne kadar salakça bir politikadır.Kardeşim iki sunucudan birisi ezici üstünlükle daha fazla tercih ediliyorsa demek ki diğer sunucuda bir sıkıntı vardır.Sizin salak saçma politikalarınız yüzünden biz neden oyuna 24 saat geç başlıyoruz.Sen neden bana zorla sunucu seçtiriyorsun.Madem tercih edilmiyor açtığınız sunucu kapat gitsin tek sunucu oynasın herkes.Siz markete girdiğinizde diyelim ki bir çikolata almak istediniz ; marketçi size gelip ''Bu aldığın çikolata zaten çok satıyor o yüzden bunu alamazsın.Eğer almak istiyorsan bu çikolatayı al çünkü bu hiç satmıyor.'' dediğini duyabilir misiniz? İşte sizin bu zorla sunucu seçtirme işiniz de bu ön kayıt politikanız kadar ahmakça,absürt ve yersiz.
    Kesinlikle.. Çok güzel yorum.

Quote Originally Posted by 4JUDAAS View Post
    dediklerine katılıyorum. ancak şöyle bir durum var bu kadar bekleyen oyuncuyu sığdırabilmeleri için 7-8 tane server açmaları lazım( manes 1-2-3-4.. şeklinde) bunu yaptıkları zaman oyuna giren itemler çok fazla oluyor. her serverda 2 camp olduğunu 8 channel olduğunu düşün. 8*2*3 = 24 saatte 48 tane sq kesilcek demek. ya sunucu kapasitesini çok yüksek derecede arttırıp 3 servera insanları sığdırcaklar ve kimse kasamıycak ya da böyle bir uygulama yapıcaklar. bana kalsa ilkini tercih ederim ama ntt ya 2. yi seçer yada başka server açıp yoğunluğu azaltıp ordan da para kazanır. sadece bu iki seçenek kaldığında da en iyi çözümü bulmuşlar bence

keşke kapasiteleri de açıklasalar erken kayıtta 3000 - 5000 kişi alıcaz gibi ona göre önlem alırdık bizim ekiplerden de NTT Nowla ilili çok fazla hata yaşayan oldu 4G ye geçmek istemediğimiz için hatayı yaşayanlar 1 gün geriden gelicekler

Junior Member
    Kardeşim şu olay tamamen eziyet.Manes Akarada ilk başta kalabalıktı ama köklü clanlar maneste olduğu için 2. ay manese geçtiler.Clanların dişine uygun kişilerle pk atmak istemesi çok doğal.Yığılmayı engellemek istiyorlarsa 1 gün değil 2 ay geçiş yasak olaması lazım yoksa şu olayın eziyetten planları bozmaktan başka bir faydası yok.Lag olmamasını istiyorsan tek server açıp 7-8 kanal koyarsın ilk 1 ay sadece 1. serverda boss düşer 2. ay zaten 4 kanal kalır yoluna bakarsın.

Arkadaşın verdiği örnek çok güzel bakkala para veriyorsun bakkal sana o çikolata zaten çok satılıyor sen öbürkünden al.

Senior Member iVibe's Avatar
    Hem serverınızdan vazgeçmiyorsunuz hem takımın yarısı dışarda kaldı diye ağlıyorsunuz. P150 serverını özel yapan nedir yani geç diğer servera takımın birlikte olsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Hem serverınızdan vazgeçmiyorsunuz hem takımın yarısı dışarda kaldı diye ağlıyorsunuz. P150 serverını özel yapan nedir yani geç diğer servera takımın birlikte olsun
    Pk atarken karşımızda görmek istediğimiz clanlar orda o yüzden.

Çok basit bir cumleyle bazı dusuncesız ınsalara acıklama yaptıgın ıcın teskur ederız kardesm