Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Komut tuşu "CTRL" ataması konusundaki problem

Yeni güncelleme, yenilikler iyi güzel hoş ama oyuncuların %99'u bu komut işini ctrl tuşuyla yapıyor. Bunu bile bile göre göre oyuncuları neden zora sokuyorsunuz ki?

Hemen bi anket oluşturayım isterseniz bu tuşun değişmesi konusunda eğer %90 kaldırılsın çıkmazsa ben razıyım değişmesin. Knight Online oyun mantığında kaç kişi kullanıcak ki o ekran ortasındaki tuşları? Hani şu var mı oyunda X isme dön warriorlar bulamadı ordan sağa dön diye işaret çıkarcan bulucaklar ve kesicekler? Adamın cc si ve tp si geldi bile. Sağını solunu bilmeyenler için yapıldıysa bilemem... Her neyse konu o değil.

Ben TP Mage olarak konuşurken TP yapamıyorum veya skill vuramıyorum ki priestler için çok daha büyük sıkıntı.

Dipnot: Mevcut konu kapatıldığı için yeni konu açtım, kapatılmazsa memnun olurum.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Hak veriyorum. CTRL bugu diye bir bug var. Geçenlerde konusunu açtım. Hata alıyordum ctrl basılı oynarken. Böyle bir bug varken ne diye bu tuş odaklı bir sistem getiriliyor anlamış değilim. Son güncellemelerin aceleye getirildiği kanısındayım. Yahut çok acemice. Lütfen konu kapanmasın ve bir çözüm bulunsun. Sorunları görmezden gelmekle olmuyor. Kaş yapalım derken göz gidiyor.
    Last edited by tellimantar; 01-18-2019 at 01:40 AM.

Senior Member
    Düzeltilesi gerek

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mevcut konusu var, gözden geçiriniz. Araştırma yapmadan yeni konu açmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.