Öncelikle sadece içimi dökme amaçlıdır. Ne bir eleştiri ne de başka bir şey yoktur. Harf , noktalama işaretine dikkat etmiyorum fazla, dediğim gibi tek amacım içimi dökmek. Özel hayatımdan bazı kesitler, oyunla ilgili bazı anılarımı da anlattım. Hani bizene dememeniz için önceden yazıyorum.

Knight online´nın beni düşürdüğü durum daha doğrusu kendi kendimi düşürdüğüm durum mu demeliyim bilemiyorum. Knight serüvenim 12yaşında başladı. Hiç bir şey anlamıyordum şansa cleaver +8 basıp birisine hediye etmiştim. o günden sonra steam ko da yoluma devam ettim. Yoluma devam ettim dediğime bakmayın 3-5 kombo yapmayı bile bilmiyordum. Gel zaman git zaman öğrendim ki knight online´da fazla hile yapılmıyormuş makro bile ceza alıyormuş diye baştan usko ya başladım. Oyunu iyice öğrendim. O sıralar universite 1. sınıfım. Hornetlerde kastım,manticore kestim. Delosta solucan kestim. denemeler yaptım yeşil perinin daha iyi attığını öğrendim.mesela delostaki solucanının düşük levelde... Bir zaman sonra yakmalık slotunu keşfettim.Oyunu kız arkadaşıma da öğrettim. Birlikte deli gibi yakmalık kastık. Ne için kastığımızı bilmeden, deli gibi çöp kastık. GB biriktikce daha fazla nasıl kazanırız diye düşündük. Pazarcılığa karar verdik. Herkes buy pazar kurarken ben item cıkaranlara mesaj atıyordum. Bazen "ballı müşteri" buluyorum 4gb bile kastığım oluyordu. Psikolojik anlamda sıkıntılı dönemlerden geçtim. Kız arkadaşım ile özel sebeplerden "evsiz" kaldığımız oldu. Babam hastalandı. Annem hastalandı. bir çok sıkıntının yanında knight online`ye hiç ihanet etmedim. Her ay premium çektim pustan alınan itemleri çektim. Her çekişimde " oyunu desteklemek lazım. Herkes bedava oynarsa oyun gelişmez diye düşündüm. Günlerden bir gün yeni premium alacakken kız arkadaşımla bir ton gb kastık bu gbleri ne yapacağız ki? diye düşündük. Gerçekten bizim için çok fazla gb birikmişti. Pazar yapmaktan sıkılmıştık. "çete" diye tabir edilen insanlar çok baskı yapıyordu. Hepi topu iki laptopumuz vardı. " Cz ye gidelim dedik. Artık oynamanın vakti gelmişti. Bu arada yıl 2016-17 falan. 2 tane saronga aldık. Toplam 30gb. 2 tane belt of dex +2 aldık.(fiyatını hatırlamıyorum). Full plate +8 çektik. sanırım tanesi 70m civarıydı. +3 foverin aldık. Premiumları yükledik. Tek amacımız var. 2tane +7 azagai almak... Cz gittik gittiğimiz gibi tek yedik ilk Jr mize girdik. "ezikler inmesin" diye hakaretlere uğradık. Çoğu zaman "elindeki silahın adı ne güzelmiş" dense de hiç bir zaman "eziklik"ten çıkamadık. Gerçekten bahsettiğim itemleri emekle almak çok uzun zamana mal oluyor. Tek tek hesaplarsanız anlarsınız buna rağmen eziğiz... universite 3.sınıfa geçtik. Herkesin başından geçen sıradan olaylar bizimde geçti. Yeri geldi yalnız kaldık, arkadaşlarımız tarafından satıldık, gerçekten burada bahsedemeyeceğim kadar kötü bir hastalık anne ve babamın başına geldi. Ne bileyim hatırlıyorum o sıralarda bile kafa dağıtmak için birbirimize arenada 3lü5li giriyorduk. Gerçekten oyunu seviyoruz. her neyse... Bir gün Jr tıklayıp half troll berserker kesecektim. slot boştu girdim. bir tane adam " slot dolu devam edersen arkadaşları çağıracağım" dedi. ben de pt gel 5dakika kasıp gidicem zaten jr çekecek dedim. birden 8 kişi olup hakaret ettiler. o gün beddua ettim sayemde 1 gün sonra çöp slotları kaldırıldı dermişim. Gerçekten de öyle oldu. bir gün sonra çöp slotları kaldırıldı Harbiden çok sevindim ya. Adama mesaj attım. gülüştük beraber nasıl beddua ettin falan dediler . Çöp slotu kaldırılınca bizim azagai hayali yalan oldu. nasıl kasacam ki okadar para diye düşündük. Acaba tekrar pazarcılığa mı dönsek yoksa yeni bir şeyler mi bulsak diye düşündük. o sıralarda her itemin değeri Gb olarak düşüyordu. Azagai almak için satmaya çalıştım. Sarongalara herkes yarı fiyatını teklif ediyordu. Çok moralimiz bozuldu. bir ton emek verdik. Örneğin bir itemi 10 günde aldık. Değeri 10gb. suan 5gb oluyor yani mantıken 5 günlük emeğimiz boşa gitti gibi anlatabiliyor muyum?. iyice karar verdik ve itemleri ölü fiyatına sattık. Fp+8ler 15m. (pazarcıların bahanesi=çöp slotları gitti kim fp alsın). vs vs sarongaları bile 8 gb den zor sattık. 15gb ye almıştık. elimize geçen gb miktarını görünce haliyle moralimiz bozuldu. mesela 100gb icin 100gün emek verdik elimizde 45gb var. yani 100günlük emek 45günlük emeğe eşit oldu gibi bir şey demeye çalışıyorum.Gb ler ziyan oldu. 1 hafta oyuna girmedik. premium almadık. gelen gblerle silver gem kırdım. moralim bozuldu çünkü zarar ettim. kız arkadaşımla tartıştık bu yüzden. sonuçta onunda emeği var. ne yaptık ettik. Gene devam ettik. Buy kurdum. üstelik ks bile atmadık, ölüm tehtidi aldık. telefon verdi telefonlaştık. Safım valla sanıyorum ki tatlıya bağlanır konu. Yok işte bilmem kaç yıldır unique piyasası onunmuş da kimse başa çıkamıyormuş da bir ton tehtit etti. Haliyle işler inada bindi. ne yapsak oyunumu bıraksak yoksa kendini mafya sanan bu gereksize dersini mi bildirsek? dedik. Üniversite 4.sınıfa geçtik o sıralar. Gördüğünüz gibi yıllarımızı verdik. pazar çetesi tarafından çok fena darlandık. sevgili olduğumuz günden itibaren hep tatile gitme hayali kuruyorduk bunun için para biriktiriyorduk kumbarada.50tl,1tl demeden bayağı birikmiş. Gözüm döndu bu parayla PC alcam bende o adama haddini bildircem falan yaptım bi ton kavga ettik en sonunda dandik bilgisayar satan siteden 4 adet masa üstü bilgisayar aldık. 2tanede laptopumuz vardı ettimi 6 pc. Artık bizde bir çeteydik Adam telefonla aramaya devam etti. Anladım ki adamın pazar charlarının telefon numarasıymış o yüzden bukadar rahat. bir daha ararsa polise vereceğimi söyledim telden rahatsız etmedi ama oyundan rahatsız etti. gittik portu açtık. bir ton masraf yaptık. Trade açma vs. pazar kurar kurmaz gene " seni tanıdım. barınamazsın buralarda" diye tehtitler aldım. pazarım tutuldu itemin selli buyu arasında 1m fark oldu olmadı. Güzel dille adama anlattım. Bak kardeşim yaptığın ayıp . oyun hepimizin. kalıcı değiliz.istediğimiz itemleri alana kadar bize müsade et lütfen. öğrendim ki başka insanlara da aynı şekil de davranmış. tam 30gün boyunca ölümüne mücadele edip elimizde olan gbleri de iteme çevirip üstüne tekrardan adamın buyuna atmak zorunda kalıp erittik. Elimizde tam 40gb para kalmıştı. Başka alternatiflere yöneldik. Mage oynamayı düşündük bizim için imkansızdı çok zor geliyordu ama pes etmedik onuda öğrendik.Ft girmeyi öğrendik. gittik krowaz aldık ,old takı... Birlikte harpy döndük, boss kovaladık. ilk kez bi klana girdik. İlk defa teamspeak yüklemek zorunda kaldık. Bir çok ilki mage de yaşadık bayağı sevdik mageyi. JR , ft,farm hatrı sayılır para kastık. +3 fr almamiz lazımdı paramız dual +2 Fr yetti. iki kişi alınca masrafıda çok oluyor. yani şöyle düşünün 4-5ay emek verip dual Fr +2 alıyorsunuz . +0 fr 130m idi ozaman. siz hesap edin. Fr piyasası aniden düşüşe geçti. umrumuzda olmadı. +0 Fr 20m düştü. Napalım dedik daha iyi oldu +3leriz işte dedik. Sonra mageye bir şey oldu nerf falan herhalde Krowazın değeri 8,5 gb düştü. setini 20 gb den almıştık. dedik napalım olmucak herhalde istediğimiz okcu, mage ile devam edelim. Sıkıldık. Klandan çıkmak zorunda kaldık. Herkes ft ye kankalarını alıyor. Jr desen çoğu zaman kaybediliyor. itemleri tekrar sattık. Nakit olarak tuttuk. toplamda 20gb çıkmadı. Oyuna 1hafta gene ara verdik. Maddi yönden çoğu öğrenci gibi zor durumlar geçirdik premiuma para bulamadım. son kalan 20 gb ile almak istemsekte gittik pazardan dc pre bir kaç pus çektik. karttanda mor peri çekip "yamuk bow" ile ardreama başladık. Gördüğünüz gibi bir ton emekle kasılan para eridi gitti. Ardreamda her ok salladığımda bir gün cz de de oynayacağımızı falan söylüyordum. Kız arkadaşım bıkmıştı artık. dizilmiyor işte bütce yetmiyor. gel ardreamda dizelim ne kasarsak belki bura daha iyi olur bizim için falan diyordu. Başta reddetsemde kabullenmek zorunda kaldım. ilk kastığımız parayla helenid reb 1 aldık. şöyle diyeyim eğleniyorduk. Bus kasıyorduk. İtemli adamlar gelince elimiz titreyrek town atıyorduk. Ancak geri gidip adamı kesmeye calısıyorduk. Coğu zaman kesemesekte kestiğimiz zaman "çak" diyip gülüyorduk. eğleniyorduk kısaca ama "eskiden".