Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Junior Member
    Quote Originally Posted by gorki1234 View Post
    P150RT serverin ön kayıtları dolmuş acaba 22. sinde server acilinca oyuna ön kayit yapmadan girebilirmiyiz ? bilgilendirirseniz sevinirim.
    GM dedigine göre ön kayıt yapman kişi ler bel ki 24 saat belki 1 hafta giremicek demişti canlı yayında

Ekipden 2 oyuncu kayıt olabildi bir yöntem var ama bug kullanımı mı bilemiyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by Recklessy59 View Post
    Ekipden 2 oyuncu kayıt olabildi bir yöntem var ama bug kullanımı mı bilemiyorum
    bug deyil bazı kullanıcılar P150 sunucudan G4 geçmişdir öyle kayıt olmuştur bence benim fikrim öyle

Quote Originally Posted by SonSuzHayatx View Post
    bug deyil bazı kullanıcılar P150 sunucudan G4 geçmişdir öyle kayıt olmuştur bence benim fikrim öyle
    Hayır p150 tıklanmıyordu bir küçük nokta var onu yapınca kayıt olabildiler fakat mod diğer konudaki mesajımı silmiş sanırım açıklamayalım bizde denge olsun

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ön kayıt yapanlar yalnızca sunucuya 21ünde girio karakter oluşturma ve ilk 24 saat sunucuya giriş yapabilme hakkına sahipler. Onun dışında kalanlar ön kayıt yaptırmadan 23 ocak saat 17.00de istediği serverda oyuna başlayabilir. Ama nttnow uygulamasını kullanmak zorunlu. İster ön kayıt yap ister yapma. Bu olayın özeti kısaca bu kadar.

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Ön kayıt yapanlar yalnızca sunucuya 21ünde girio karakter oluşturma ve ilk 24 saat sunucuya giriş yapabilme hakkına sahipler. Onun dışında kalanlar ön kayıt yaptırmadan 23 ocak saat 17.00de istediği serverda oyuna başlayabilir. Ama nttnow uygulamasını kullanmak zorunlu. İster ön kayıt yap ister yapma. Bu olayın özeti kısaca bu kadar.
    Lagı engellemek için ön kayıt yapanları alıyolar ilk gün 24 saatliğine.