Results 1 to 10 of 10

Nttnow istediğim p150rt seçememe 4gd8w seçe biliyorum sadece acil yardim

Sa 2 kardeş oynuyoruz ben kendim p150lt kayit oldum kardeşimide p150lt kayit edicektim fakat sunucu kapasitesi dengeleri geriği 4gd8w yönlendiriyor biraz bekleyip denesem düzelirmi acaba yardimci olurmusunuz acil yardim başina gelen oldumu bu durum

Senior Member iVibe's Avatar
    Birilerinin p150den vazgeçip diğerine geçmesi ve kontenjanın açılması gerekiyor. Dene boşaldığında geçebilirsin

Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Birilerinin p150den vazgeçip diğerine geçmesi ve kontenjanın açılması gerekiyor. Dene boşaldığında geçebilirsin
    telefonuma msj falan geldi tekrar denersem gelirmi sorun yaratırmı

P150RT Full çakıyor galiba şimdiden

P150RT Full çekiyor yayıncılar kendi adamlarını sokamadılar içeri ondan 4G ye gidin diyolar inanmayın bunlara beyler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

P150RT sunucusu için ön kayıtlar şu an için kapatıldı. Sadece 4GD8W sunucusunun kayıtları açık durumdadır.

Bilginize.

Junior Member

Bir gun gec mi baslayacagiz simdi

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

P150RT sunucusu için ön kayıtlar şu an için kapatıldı. Sadece 4GD8W sunucusunun kayıtları açık durumdadır.

Bilginize.
    Arkadaşın dediği gibi kardeşim p150 de bütün clanım orayı başladı ben şimdi bir gün geriden mi başlayacağım hepsinden 4g harici giriş yapamıyorum Clanımın yarısı dışarda kaldı madem böyle birşey olacaktı değişim hakkımızı neden koydunuz 2 kere haksızlık bu ya clanımın yarısı 24 saat geç mi başlayacak servera şimdi oda belli değil belki uzayacak bile çok saçma bi sistem oldu şuan isteyen istediği yeri seçsin açılana kadar böyle çok haksızlık oldu şuan mağdurlar ne olacak :S
    Onca zaman bekliyorsun server geliyor bir hevesle herşeyimizi hazırlıyoruz sonra hayal kırıklığına uğruyoruz.
    Last edited by Just_GOD; 01-18-2019 at 02:25 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Just_GOD View Post
    Arkadaşın dediği gibi kardeşim p150 de bütün clanım orayı başladı ben şimdi bir gün geriden mi başlayacağım hepsinden 4g harici giriş yapamıyorum Clanımın yarısı dışarda kaldı madem böyle birşey olacaktı değişim hakkımızı neden koydunuz 2 kere haksızlık bu ya clanımın yarısı 24 saat geç mi başlayacak servera şimdi oda belli değil belki uzayacak bile çok saçma bi sistem oldu şuan isteyen istediği yeri seçsin açılana kadar böyle çok haksızlık oldu şuan mağdurlar ne olacak :S
    Onca zaman bekliyorsun server geliyor bir hevesle herşeyimizi hazırlıyoruz sonra hayal kırıklığına uğruyoruz.
    bu oyunda hangi etkinlikte hayal kırıklığı yaşanmadıki, 2 sunucu açmaları bile başlı başına hayal kırıklığı.Ben seçim yapmadım lakin bana dayatılan sunucuda oynamak yerine eski sunucuda yada birgün sonra oynamayı tercih ederim bunu kavrayamamaları komik ve igrenç.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    22 sinde giriş yaparsınız. On kayıtsız.

Baştan beri yanlış bir uygulama server ismini ha Manes-Logos yapmıssınız ha kod koyup bu sekilde yapmıssınız ne farkı var ki. İsteyen istediği servera girer zorla insanları başka servera mı başlatacaksınız bu nasıl uygulama 4GD8W 'den selamlar.