Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

trade açık olan hesabın trade kapanmış

İyi çalışmalar, yaklaşık 3 aydır kullandığım hesabımda oyuna başladığım tarihten beri açık olan trade bu sabah kendiliğinden kapanmış ve sms doğrulama ''Aktif değil'' olarak görünüyor. Hesabı yeni server için, yeni programdan kaydettim o günden beri girmiyordum ve sabah girdiğimde böyle bir sorunlar karşılaştım hesabımda npointim olmadığı için ticket atamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

Quote Originally Posted by Ramcuk31 View Post
    İyi çalışmalar, yaklaşık 3 aydır kullandığım hesabımda oyuna başladığım tarihten beri açık olan trade bu sabah kendiliğinden kapanmış ve sms doğrulama ''Aktif değil'' olarak görünüyor. Hesabı yeni server için, yeni programdan kaydettim o günden beri girmiyordum ve sabah girdiğimde böyle bir sorunlar karşılaştım hesabımda npointim olmadığı için ticket atamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.
    Bence bunu yemezler

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Doğru hesaba baktığınızdan emin misiniz? Trade açık bir hesabın sonradan trade özelliği kendi kendine kapanmaz. Eğer gerçekten de bir yanlışlık varsa bilet göndermeniz gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Evet doğru hesaptayım, hesapta otp bile kurulu herşey aktif görünüyor sadece sms doğrulamada sıkıntı var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Doğru hesaba baktığınızdan emin misiniz? Trade açık bir hesabın sonradan trade özelliği kendi kendine kapanmaz. Eğer gerçekten de bir yanlışlık varsa bilet göndermeniz gerekiyor.
    Ayrıca hesabın nttnow kaydından önceki site paneline kayıtlı sms doğrulama yapılan telefon numarası nttnowdaki numaradan farklı olabilir(net hatırlamıyorum). Nttnow ile paneldeki onaylı numara aynı olmalı gibi bir kural var mı ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Evet doğru hesaptayım, hesapta otp bile kurulu herşey aktif görünüyor sadece sms doğrulamada sıkıntı var.
    Bu üç ay süresince premium kullandınız mı?

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bu üç ay süresince premium kullandınız mı?
    Evet hesap açıldığından beri düzenli olarak ''Bronze Premium'' kullandım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Evet hesap açıldığından beri düzenli olarak ''Bronze Premium'' kullandım.
    Premium kullandığınız zaman sms doğrulaması yapılmasa dahi trade ve pazar kurma aktif hale gelir. Premium bittiğinde sms doğrulaması yapılması gerekiyor. Bunun için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Pazar Kurmak İçin Gereken Şartlar

Junior Member RAMCUK's Avatar
    Nickname
    Aeroplexus
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Premium kullandığınız zaman trade ve pazar kurma aktif hale gelir. Premium bittiği vakit sms doğrulaması yapılması gerekiyor. Bunun için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Şu anda esn kod olarak premium aldığımda 1 ay süresince pazarım aktif mi olacak ?

Junior Member RAMCUK's Avatar
    Nickname
    Aeroplexus
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Premium kullandığınız zaman sms doğrulaması yapılmasa dahi trade ve pazar kurma aktif hale gelir. Premium bittiğinde sms doğrulaması yapılması gerekiyor. Bunun için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Konuyu inceledim yardımınız için çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.