Results 1 to 6 of 6
    Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad

Yeni serverlarda yan karakter açabilecek miyiz?

Aldığım bir habere göre yeni gelen sunucularda ilk haftalarda yan karakter açamayacakmışız. Bunu yayında falan duymadım ama sormak istedim.

Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Konu güncel.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ne alaka ki

Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Ne alaka ki
    İşte onu soruyorum ben de. Bu duyduğumun aslı astarı var mı bilmiyorum. Onu öğrenmek için konu açtım.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu server olayını pek anlamadım zaten Şimdi 1.server a kayıt olan adam 2.servera giremeyecek mi o ilk seçtiği serverda oynamaya mahkum mu bırakılacak ? ve ya arkadaşın dediği gibi tek char mı açılabilecek ? Ya da bu uygulama hesaba entegre mi kalacak bu saatten sonra uygulama sıfırlanınca telefon değiştirince falan ne yapacak millet ? Bir sürü soru var ama hiç cevap yok yayını izledim khenart 1000 kez falan ön kayıt dedi bi tek bunu anladım koca yayın boyunca

Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Bu server olayını pek anlamadım zaten Şimdi 1.server a kayıt olan adam 2.servera giremeyecek mi o ilk seçtiği serverda oynamaya mahkum mu bırakılacak ? ve ya arkadaşın dediği gibi tek char mı açılabilecek ? Ya da bu uygulama hesaba entegre mi kalacak bu saatten sonra uygulama sıfırlanınca telefon değiştirince falan ne yapacak millet ? Bir sürü soru var ama hiç cevap yok yayını izledim khenart 1000 kez falan ön kayıt dedi bi tek bunu anladım koca yayın boyunca
    Evet ilk söylediğin doğru. Bir süreliğine 2. servera giremeyeceksin. Ama aynı sunucuda yan karakter açmak isterim ben. Tabi aldığım bilgi doğru olmayabilir. Biri cevaplamazsa çatlayacağım. Bir sürü plan yapmıştım çünkü. Telefonu değiştireceğimiz zaman da ne yapacağız onu da bilmiyorum. Garip bir güncelleme ve server açılışı. Sonumuz hayır olsun.