Results 1 to 10 of 10

uygulama ios 10 talep ediyor...

iphone 4s kullanıyorum. nttnow uygulaması için ios 10 istiyor ve benim telefonum malesef desteklemiyor. bunun için bir çözüm üretilecekmi ? veya nttnow uygulamasını daha sonra aktif olarak kullanıcakmıyız? önkayıt , eğer tek seferlik bir şey ise bir yakınımın telefonunu kullanarak işlemi tamamlarsam ileride bir sorun ile karşılaşırmıyım? teşekkürler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kesinlikle mantıklı bir konu, yayından o kadar yazdım ios 10 altı kullanıcılara zorla telefon mu güncelleticeksiniz diye cevap vermediler. Tüm ios sürümlerine uygulanabilir olması lazım.

Junior Member
    aynı şekilde windows telefonlarda sıkıntı ve hiç bir yerde cevaplamıyorlar.

neden ilgilenilmiyor acaba??

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Çünkü hata yapıldı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WhisperMan View Post
    iphone 4s kullanıyorum. nttnow uygulaması için ios 10 istiyor ve benim telefonum malesef desteklemiyor. bunun için bir çözüm üretilecekmi ? veya nttnow uygulamasını daha sonra aktif olarak kullanıcakmıyız? önkayıt , eğer tek seferlik bir şey ise bir yakınımın telefonunu kullanarak işlemi tamamlarsam ileride bir sorun ile karşılaşırmıyım? teşekkürler.
    Android ve IOS için son sürümlerde çalışmaktadır. Daha sonra alt sürümler için bir yama yaparlar mı bilmiyorum ancak günlük hayatta kullandığımız çoğu uygulama eski sürümler için destek vermiyorlar. Yayınları izlediyseniz bu işlemi kendi telefon ve hattınızla yapmanız istendi, ileride telefon ve sim karta ihtiyacınız olursa sizin için sıkıntı olabilir.

Quote Originally Posted by Metehan4141 View Post
    aynı şekilde windows telefonlarda sıkıntı ve hiç bir yerde cevaplamıyorlar.
    Sürekli cevabını veriyorum görmemiş olabilirsiniz. Yazılım sadece Android ve IOS desteklidir, Windows işletim sistemli telefonlara uyumlu değildir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

adminler cevap ?_?

nasıl madur ediyorlar bizi görüyorsunuz degilmi...

Senior Member
    görüyoruz kardeş 50 tane char acmak ısteyen art niyetli bir kişi nasıl "madur" ediliyor ve çok memnunuz. inşallah destek ios 12'ye kadar yükseltilir 100 liraya 200 liraya telefon alıp alıp gelemezsiniz

Senior Member
    Nickname
    Hadou
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    oyunun toplulugunun ne kadar bencil , adaletsiz , önyargılı ve ahlaksız(sosyal açıdan) oldugunu gösteren bir yorum. kişisel fikrim tc kimlik numarası ile üyelikler dagıtılsın ki oyun biraz temizlenebilsin. beni ,evinde oturup 20 tane 300 liralık laptop ile 7-24 farm yapıp, kendini nasa mühendisi ile aynı vasıfta gören ve
    dünyaya hiçbir faydası olmayacak olan biri zannetmene üzüldüm..