Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member
    Quote Originally Posted by 1Rajmataa View Post
    muhtemelen bununla ilgili bir çalışma yapılır. yoksa mağdur olan çok olur..
    Onlarda kendine göre haklı.Akıllarında acaba 2-3 hesap açmak için açık mı arıyo diye düşünüyorlar.Benim evimde 2 pc var.Yalnızca birinde knight yüklü.Pazar için bile yan bilgisayara oyunu yüklemiyorum.Tek charla uğraşmak bana yetiyo.Ama tabiki bu soruları sorunca otomatik olarak potansiyel suçlu muamelesi görüyoruz

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Onlarda kendine göre haklı.Akıllarında acaba 2-3 hesap açmak için açık mı arıyo diye düşünüyorlar.Benim evimde 2 pc var.Yalnızca birinde knight yüklü.Pazar için bile yan bilgisayara oyunu yüklemiyorum.Tek charla uğraşmak bana yetiyo.Ama tabiki bu soruları sorunca otomatik olarak potansiyel suçlu muamelesi görüyoruz
    Hocam alakası yok, ben çoklu pc muhabbetini en çok eleştirenlerden biriyim, beni bile tedirgin etti. Telefon bozulursa ya da kaybolursa ne olur diye düşünüyorum şuan.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Bu uygulama yüzünden çok fazla oyuncu kaybedecek gibi nttgame . Yeni serverden 1-2 ay sonra sorunlar patlak vericek. Şimdiden bile bu kadar sıkıntı var ve hiç birine çözüm dahi yok.

Senior Member
    Dediğim gibi inş bu uygulama üzerinden şifre değiştirme işlemi falan yapılmaz.Sadece char onayı için getirilmiş bir uygulama olmasını umuyorum.Şahsen yeni alacağım telefona uygulamayı yüklemeyecek Onayı aldıktan sonra iş bitiyor.uygulamayı isteyen silip telefona format atabilir.

Bu konu ile ilgili bişeyler yapmaları gerekiyor.

ALLAH yardımcınız olsun Şovalyeler
    komik ve yinede komik
    hangi yönden baksam komik
    Last edited by TetikciKemalAbi; 01-17-2019 at 10:07 PM.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Aga sistem oturur ya daha server açılmadı sakin olun zaten şuan önkayıt olduysanız bidaha telefona ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olana kadar bu sorunlar çözülür.
    Tekrar Kullanılıcağını Khenarth Yayında Söyledi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Tekrar Kullanılıcağını Khenarth Yayında Söyledi.
    Ah Sayın Khenarth gelse birde şurda detaylı bilgilendirme yapsa.Şuan ben silmeyi düşnüyorum programı.Silmesem bile 1 aya tel değişcem.Hakkımızda hayırlısı olsun

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Oyuna girmenize şu an için engel bir durum olmaz ancak, Sistem Telefon hattınız + Telefon ID ile eşleştiği için başka bir hat ile aynı telefonda doğrulama yapamazsınız.
    Şimdi insanlar burada sitem etse, dese ki ''Kardeşim bu nasıl bir sistem?'' dese ki ''Madem tamamlamadınız, neden piyasaya sürdünüz?'' dese ki ''Oldu ki telefonum kırıldı ve değiştirmek zorundayım. Benim kalan premium hakkımı verin. Sizin yüzünüzden bu duruma düştüm.''
    Bu adamlara nasıl cevap vereceksiniz? Henüz bitmemiş bir programı insanlara kullandırıyorsunuz. En kısa süre içerisinde bu konuyu halledebilirsiniz umarım. Uygulamayı indiremeyip, ya da var olan sorunlardan dolayı sıkıntı yaşayan ve yeni serverlara giremeyen yüzlerce insan var. Bunların hepsinin sorumluları sizlersiniz. Umarım yeni servera başlamakla pişman olmam.
    Kolay gelsin.