Results 1 to 3 of 3

şifresi unutulan hesaba nasil girilir

Arkadaşlar bundan 4 5 yıl önce anatoliada 80 lvl item dizili bir çarım vardı bugün çara girmek istedim ancak şifreyi hatırlamıyorum çıkan e postada *****bu şekilde oldugu için onada giremiyorum cep telefonu ıcs falan şuan kullandıgım telefon numarası bu hesaba nasıl giriş yaparım yardımcı olurmusunuz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

180 gün ve üzeri zamanlarda hesaba giriş yapılmadığı taktirde güvenlik amacıyla şifre değişikliği zorunlu hâle getirilmiştir. Şifrenizi hatırlamış olsaydınız dahi bu engele takılacaktınız. Şifremi unuttum derseniz e-posta adresinizi sansürlü şekilde görebileceksiniz. Belki hatırlamınıza yardımcı olur.

Eğer hâlâ hatırlamıyorsanız, forum üzerinden hesap desteği verilmediği için, E-posta Sorunları bölümüne destek bileti göndererek, müşteri hizmetlerinden
    e-posta adresi değişikliği için yardım talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine sağlayacağınız bilgiler eksiksiz ve doğru olursa size yardımcı olacaktır.

Destek Bileti

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu uygulamanın hiç bir mantıklı açıklaması olamaz zor duruma düşürmekten başka bir şey değil şifreyi biliyoruz ama ZORUNLU olarak değiştirmek zorunda bırakılıyoruz gerçekten gülünç ötesi..