Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 57
    Senior Member

GMLERİN dikkatine, Yeni server çok zor herşeye tamam peki CHAOS?

yayını 19 bin kişi izledi. buda potansiyel 30-40 bin kişinin serverlere başlaması demek.

Eyw peki bunca zamandır zorlaşan oyunda ÖRNEK VERİYORUM 40 OLMAZ 10BİN OLUR 20 OLUR, chaosa 40 bin kişinin girip 40 bin kutuyu piyasaya yığması ne demek? ve günde 3 adet var. bir günde 120 bin kutu gircek serverlere 10 günde 1.200.000 kutu demek şaka degil evet gerçek.

bence gm ekibi bunu bir düşünsün. zaten normal sıradan oyuncular orda mavi kazanamıyor hep k0xper yuvası. chaos yeni serverde kalkmalı.

az önce domenico yayınında gördüm bundan bahsetti bence haklı.

Çoğunluk kaldırılsın istiyor ama kaldırılmasın diyenlerde var. Etkinlik sınırlandırılmalı 100 kişi max giriş gibisinden ve 2 ye düşmeli. 3 chaostan

Slyvanus1 adlı kullanıcıdıdan:

''Katılıyorum, serverdeki item oranına direk etki eden bir event ve sınırıda yok 100 karus 100 human gibi, serverin başında kapalı olması daha doğru olacaktır. Ki zaten chaos eventinde koxp macro açan kişilerin sayısı oldukça fazla, tespit etsek bile kanıtlaması çok zor oluyor, chaos yerine battle royal eventi eklenebilir veya bu event daha ileri tarihlerde aktif edilebilir. ''
    Last edited by gokaygorkem; 01-19-2019 at 04:21 PM.

Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    yayını 19 bin kişi izledi. buda potansiyel 30-40 bin kişinin serverlere başlaması demek.

Eyw peki bunca zamandır zorlaşan oyunda chaosa 40 bin kişinin girip 40 bin kutuyu piyasaya yığması ne demek? ve günde 3 adet var. bir günde 120 bin kutu gircek serverlere 10 günde 1.200.000 kutu demek şaka degil evet gerçek.

bence gm ekibi bunu bir düşünsün. zaten normal sıradan oyuncular orda mavi kazanamıyor hep k0xper yuvası. chaos yeni serverde kalkmalı.

az önce domenico yayınında gördüm bundan bahsetti bence haklı.
    Aynen katılıyorum,

Chaoslarda kimsenin nick gözükmediği için koxp dolu herkes uçan kaçana wh açıp saplayan saplayana bedava mavi kutu alıyorlar, etkinlik deyip giriyoruz eziyet gibi 20dk ne bir anlamı var chaosun ne bir tadı, chaos yerine bdw getirilmesi daha iyi değilmidir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Galadrriel View Post
    Aynen katılıyorum,

Chaoslarda kimsenin nick gözükmediği için koxp dolu herkes uçan kaçana wh açıp saplayan saplayana bedava mavi kutu alıyorlar, etkinlik deyip giriyoruz eziyet gibi 20dk ne bir anlamı var chaosun ne bir tadı, chaos yerine bdw getirilmesi daha iyi değilmidir.
    aynen chaoslar bdw ile değiştirilebilir bence çok daha mantıklı hem dogru duzgun 2 ırkın savaşı olur, rekabet artar exp np kasarız

Junior Member
    Gayet hoş bir fikir CHAOS adaletli bir etkinlik değildir... Bunun önüne geçmeleri lazım veyahut dediğiniz gibi CHAOS'u başka bir etkinlik ile değiştire bilirler..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ciobaba1992 View Post
    Gayet hoş bir fikir CHAOS adaletli bir etkinlik değildir... Bunun önüne geçmeleri lazım veyahut dediğiniz gibi CHAOS'u başka bir etkinlik ile değiştire bilirler..
    yada chaos 5 ay sonra gelsin 5 ay boyunca farklı bir etkinlik gelsin. gerçekten serveri hiç eder bu kadar oyuncuyla, bu kadar chaos. ve limit bile yok..

gayet adeletli sadece duzeltilmesi gereken tek atma ve kitlenme sorunu var

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4benjaminn View Post
    gayet adeletli sadece duzeltilmesi gereken tek atma ve kitlenme sorunu var
    slotta 3lü 5 li okla farm yapan arkadaşlar içinde half troller adaletli idi. fakat düzeltildi rework geldi farm seviyesi düştü. server zorlaştırıldı. konuyu nasıl anladın bilmiyorum ama bu kadar yüksek miktarda kutu, sınırsız chaos ile birleşince felaket getirir.

Senior Member
    Katılıyorum, serverdeki item oranına direk etki eden bir event ve sınırıda yok 100 karus 100 human gibi, serverin başında kapalı olması daha doğru olacaktır. Ki zaten chaos eventinde koxp macro açan kişilerin sayısı oldukça fazla, tespit etsek bile kanıtlaması çok zor oluyor, chaos yerine battle royal eventi eklenebilir veya bu event daha ileri tarihlerde aktif edilebilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Slyvanus1 View Post
    Katılıyorum, serverdeki item oranına direk etki eden bir event ve sınırıda yok 100 karus 100 human gibi, serverin başında kapalı olması daha doğru olacaktır. Ki zaten chaos eventinde koxp macro açan kişilerin sayısı oldukça fazla, tespit etsek bile kanıtlaması çok zor oluyor, chaos yerine battle royal eventi eklenebilir veya bu event daha ileri tarihlerde aktif edilebilir.
    çok mantıklı bir öneri limit konabilir bence. zaten limitsiz olması başlı başına mantıksız..

En azından ödül azaltıla bilir mavi kutu yerine 2 tane yeşil verilebilir bir kişi günde 3 mavi kutu alabiliyor ve bu mavi kutunun değerini azaltıyor farklı bir yol chaos sınırlaması olabilir 50 kişi girebilir bir chaosa ama tabiki kaldırılmasından yanayım