Results 1 to 10 of 57

Threaded View

Senior Member

GMLERİN dikkatine, Yeni server çok zor herşeye tamam peki CHAOS?

yayını 19 bin kişi izledi. buda potansiyel 30-40 bin kişinin serverlere başlaması demek.

Eyw peki bunca zamandır zorlaşan oyunda ÖRNEK VERİYORUM 40 OLMAZ 10BİN OLUR 20 OLUR, chaosa 40 bin kişinin girip 40 bin kutuyu piyasaya yığması ne demek? ve günde 3 adet var. bir günde 120 bin kutu gircek serverlere 10 günde 1.200.000 kutu demek şaka degil evet gerçek.

bence gm ekibi bunu bir düşünsün. zaten normal sıradan oyuncular orda mavi kazanamıyor hep k0xper yuvası. chaos yeni serverde kalkmalı.

az önce domenico yayınında gördüm bundan bahsetti bence haklı.

Çoğunluk kaldırılsın istiyor ama kaldırılmasın diyenlerde var. Etkinlik sınırlandırılmalı 100 kişi max giriş gibisinden ve 2 ye düşmeli. 3 chaostan

Slyvanus1 adlı kullanıcıdıdan:

''Katılıyorum, serverdeki item oranına direk etki eden bir event ve sınırıda yok 100 karus 100 human gibi, serverin başında kapalı olması daha doğru olacaktır. Ki zaten chaos eventinde koxp macro açan kişilerin sayısı oldukça fazla, tespit etsek bile kanıtlaması çok zor oluyor, chaos yerine battle royal eventi eklenebilir veya bu event daha ileri tarihlerde aktif edilebilir. ''
    Last edited by gokaygorkem; 01-19-2019 at 04:21 PM.