Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 121
    Junior Member
    20.1.2019 saat 00:41 halen Data not found vermekte yetkililer baka bilirmi

Member GlenGlenn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Canlı yayınınızı izledim, o an NTTnow indirdim ve ön kayıt için başvurdum, ancak bir hata verdi ve kayıt işlemini her iki server için de onaylamadı. Sonrasında Ticket açtım ve beklemek zorunda kaldım. Problemim çözüldükten sonra ise P150 yani tüm ekibimimin olduğu Server dolmuştu. Şuanda sadece 3. servera girebiliyorum. İş yerinden de o tarih için zor bela izin almıştım, şuan 24 / 12 saat gibi bir süre sonra başlamam benim için büyük bir mağduriyet... Lütfen bu mağduriyete bir çözüm üretelim. Belki 3. serverı bir sonraki Reste diğer 2 servera aktarmak olabilir ya da ilk 2 serverda Camp açarak kapasite arttırılabilir. Ya da süre tamamen kaldırılıp o an Char açabilme imkanımız varsa herşey harika olur.

Teşekkürler.

nttnowda sorun var kendi numarami yazmama rağmen kitlendi,günlerdir yapamdim ve kayit olamadim yeni sw ye,4k cash cektim bosunami cektim lütfen bi cozumunu bulun...

telefondan giriyorum sonra tekrar deneyin diyor pc den giriyorum data not found deniyor.0 falanda eklemedim numaranın başına bugün premium aldım ve oyuna giremiyorum ne yapmam gerekiyo

Junior Member
    arkadaşlar tarih 22.02.2019 ve ben ve iphone olan telefonumda yapabiliyorum 6s nede samgung not 4 telefonumda yapabiliyorum no data found hatasını hala yapıyorum çözümü yok mu arkadaşım bunun server açıldığı günden beri karakter açamıyorum var mı böyle birşey ya daha yeni servere 30 dakikalığına giremedim arkadaşlarım 80 lvl oldu itemlerini yapmak için farm yapıyorlar cz de bazıları kareli naziyi h işaretini almış peki ya ben daha karakter kuramadım çözemiceğiniz sorunları neden getiriyorsunuz lütfen cevap verin konuya paramızla rezil oluyoruz

Junior Member
    s. a arkadaslar ben de yeni kayıt oluyorum ama tekefon numaramı girince veri bulunamadı diyor buna karşın ne yapmam lazım lütfen yardım edin 1 haftadır uğraşıyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Değerli Knight Online Oyuncuları;

Android telefonlarıyla ön kayıt sırasında telefon numaralarını eklerken fazladan sıfır (0) yazmış kullanıcılarımızın, telefon numaraları sistem üzerinden temizlenmiştir. İlgili telefon numara sahipleri Ön Kayıt Sayfası üzerinden sıfır (0) kullanmadan sorunsuz olarak tekrar kayıt yapabilirler.

Android sisteminde No Data Found sorunu yaşayan kullanıcıların güncel saatte kadar olan sorunları temizlenmiştir. Sıfır (0) ile tekrar ön kayıt yapan kullanıcılarımız bu sorunu yaşayacaktır. Bu sebeple lütfen ön kayıt sırasında telefon numaranızı eklerken numaranızın başına sıfır (0) eklememeye özen gösteriniz.

IOS sistemiyle No Data Found hatası alan kullanıcılarımız ise kayıt olurken 1 "0" kullandılar ise tekrar numaralarının başlarında 1 "0" kullanarak sitede ön kayıt yapabilirler. Eğer kayıt sırasında 2 "0" kullandılar ise yine aynı şekilde sitede ön kayıt sırasında numaralarının başına 2 "0" ekleyerek kayıt yapabilirler.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

NTT Game | Knight Online Ekibi

telefon numarası eklerken data not faund hatası alıyorum ön kayıt yapamıyorum yardım

Junior Member
    telefon numarası eklerken data not faund hatası alıyorum ön kayıt yapamıyorum yardım lütfen

bende halen bu hata ile cebelleşiyorum.

Junior Member
    Benim telefonum android deil bu yüzden pc ye emilatör indirip nttnow u kurmuştumşubat ayinda ve oynamiştim.. Ama şuan yeni bir hesap almak istiyorum yeni sunucular için ama baktiğim zaman google playdan nttnow u bulamiyorum verdiğiniz linkler ise pc de açilmiyor bluestacks emilatör den daha önce indirip kurmuştum tekrar yapmam için link vs vs vs yardimci olurmusunuz teşekkürler