Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 121
    sayın clutaah promosyon kod nasıl alabiliyoruz acaba ?

yurtdışında oynayanlar var sırada bu adamlar 0 yazsada yazmasada hata alıyolarmış

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yeniswbekliyom42 View Post
    usta doğrumu yaptıum yani code 2 tane var bende üstteki yeşildeğildi yazınca yeşil oldu 2 side alttaki ztn yelşildi okudumda emin olmak istiyom haliyle ağa idare et
    Anlattıklarınıza göre evet kaydını tamamlamışsın olarak gözükmekte. Ama sistemden kontrol etmemi istiyorsanız eğer id ya da telefon numaranızı özelden gönderebilirsiniz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Merhabalar benim sorunum şu dün ilk açıklandığında 0 koyarak kayıt olmuştum , sonra kendi hattımı kardeşimin telefonuna takıp ordan 0 koymadan uye oldum fakat sımdıde duzelttiğiniz için kendi telefonumda kullanmak istiyorum telefonuma formatta attım ama kardeşimin telefonundan kayıt oldugum için hesap kullanımda diyor ne yapmam gerek ?

Member
    Nickname
    TEESTA
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by gripas069112 View Post
    Merhabalar benim sorunum şu dün ilk açıklandığında 0 koyarak kayıt olmuştum , sonra kendi hattımı kardeşimin telefonuna takıp ordan 0 koymadan uye oldum fakat sımdıde duzelttiğiniz için kendi telefonumda kullanmak istiyorum telefonuma formatta attım ama kardeşimin telefonundan kayıt oldugum için hesap kullanımda diyor ne yapmam gerek ?
    Şuanda yapılacak bir şey yok diye biliyorum. Ya yeni hesap açman lazım yada bu şekilde girip ileride telefon numarası transferi özelliğinin gelmesini bekleyeceksin.

Teşekkürler sorunumu hallettim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Değerli Knight Online Oyuncuları;

Android telefonlarıyla ön kayıt sırasında telefon numaralarını eklerken fazladan sıfır (0) yazmış kullanıcılarımızın, telefon numaraları sistem üzerinden temizlenmiştir. İlgili telefon numara sahipleri Ön Kayıt Sayfası üzerinden sıfır (0) kullanmadan sorunsuz olarak tekrar kayıt yapabilirler.

Android sisteminde No Data Found sorunu yaşayan kullanıcıların güncel saatte kadar olan sorunları temizlenmiştir. Sıfır (0) ile tekrar ön kayıt yapan kullanıcılarımız bu sorunu yaşayacaktır. Bu sebeple lütfen ön kayıt sırasında telefon numaranızı eklerken numaranızın başına sıfır (0) eklememeye özen gösteriniz.

IOS sistemiyle No Data Found hatası alan kullanıcılarımızın sorunu ise gün içerisinde çözülecek olup, sorun çözüldükten sonra konu üzerinden sizlere bunun bilgisi verilecektir.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

NTT Game | Knight Online Ekibi
    iosta 0 koyduk malesef ama no data found diyor gene

Member
    Nickname
    TEESTA
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Emreaktassss View Post
    iosta 0 koyduk malesef ama no data found diyor gene
    ios ile alakalı şuanda çalışmaları devam ediyormuş. Bu akşam veya yarın kesin düzelir diye tahmin ediyorum.

herkesin 1 haftalık beleş perileri hayırlı olsun ozaman ne diyelim promosyon kod olaydı iyidi hesap eski ama geldimi bilmiyomda ordanda 4 tane hediye alırdık D:d

Junior Member
    Quote Originally Posted by _TEESTA_ View Post
    Şuanda yapılacak bir şey yok diye biliyorum. Ya yeni hesap açman lazım yada bu şekilde girip ileride telefon numarası transferi özelliğinin gelmesini bekleyeceksin.
    yenı hesap açtığımda kentı telefon numaramı ine kullanamayacağım ki uygulamaya 0 olmadan kayıt olamıyorum o kayıdı silmeleri gerek