Page 8 of 13 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 121
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar sorun an itibariyle IOS kullanıcıları içinde düzeltildi.

IOS sistemiyle No Data Found hatası alan kullanıcılarımız kayıt olurken 1 "0" kullandılar ise tekrar numaralarının başlarında 1 "0" kullanarak sitede ön kayıt yapabilirler.
    Eğer kayıt sırasında 2 "0" kullandılar ise yine aynı şekilde sitede ön kayıt sırasında numaralarının başına 2 "0" ekleyerek kayıt yapabilirler.

Eğer "already registered/zaten kayıtlısınız" gibi bir uyarı alıyorsanız ise daha önce uygulamaya kayıt olurken kullandığınız sıfırı ekleyerek tekrar kayıt olabilirsiniz.

Bu yöntem yeni kayıtlar için değil, daha önce kayıt olmaya çalışan ve numaralarının başında sıfır kullanan oyuncularımız içindir.

Bilginize.
    Hocam Already registred diyor pm den numaramı attım NTTNOW da sıkıntı var suan bi lütfen yardım edin Kenyadan oynuyorum

Junior Member
    uygulamayı indirdim kurdum kodu aldım ama uygulamada ne server secme ne baska bısey sadece bomboş etkınlık sayfası açılıyor mesaj sayfası ortada nttgame yazısı baskada bısey yok ??? sever nerde oyle bır secenek yok

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by 22caglar View Post
    uygulamayı indirdim kurdum kodu aldım ama uygulamada ne server secme ne baska bısey sadece bomboş etkınlık sayfası açılıyor mesaj sayfası ortada nttgame yazısı baskada bısey yok ??? sever nerde oyle bır secenek yok
    Uygulamaya kayıt olduktan sonra aşağıdaki link üzerinden kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

https://www.nttgame.com/knight/tr/newserveropen

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Uygulamaya kayıt olduktan sonra aşağıdaki link üzerinden kayıt işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

NTTNow uygulaması Android 4.1.2 ve alt sürümüne yüklenmiyor bu klonuda ne yapacaksınız kayıt olamıyoruzzz bir açıklama yapın bir şey söyleyin bekleyip duruyoruz

Hocam herseyi denedim uygulama kaldırdım hiç bir sekilde olmuyor bi cevap verseniz artık lütfen ? +254 kullanıyorum burda

Junior Member
    *Doğrulama girişim sınırına ulaştınız. Lütfen 1 gün sonra tekrar deneyiniz.
    Şunun hakkında birşeyler yapma şansınız varmıydı ? Sanırım olmuyor diye baya denemişim

Senior Member
    Sayın yetkililer dün başına sıfır koyarak programı kurdum no data hatası aldım ve artık sıfır koydugun için kayıt yapamazsın dediler bende babamın telefonuna nttnow ı yükleyip babamın telefonunu sıfır koymadan yazdım kendi hesabımın üzerine kaydettim sorum şu bugün sıfır koyanlar tekrar sıfır koymadan kaydını tamamlaya bilecekler dediniz şuan babamın teline kaydettim ben numara değişikliği nasıl yaparız?

Junior Member
    ios cıhazlarında ki sorunda suan itibaren çözülmüştür hayırlı olsun

Senior Member
    Umarım zamanla programı geliştirir işlevsel hale getirirsiniz.Daha yeni program aksilikler olması gayet doğal.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Değerli Knight Online Oyuncuları;

Android telefonlarıyla ön kayıt sırasında telefon numaralarını eklerken fazladan sıfır (0) yazmış kullanıcılarımızın, telefon numaraları sistem üzerinden temizlenmiştir. İlgili telefon numara sahipleri Ön Kayıt Sayfası üzerinden sıfır (0) kullanmadan sorunsuz olarak tekrar kayıt yapabilirler.

Android sisteminde No Data Found sorunu yaşayan kullanıcıların güncel saatte kadar olan sorunları temizlenmiştir. Sıfır (0) ile tekrar ön kayıt yapan kullanıcılarımız bu sorunu yaşayacaktır. Bu sebeple lütfen ön kayıt sırasında telefon numaranızı eklerken numaranızın başına sıfır (0) eklememeye özen gösteriniz.

IOS sistemiyle No Data Found hatası alan kullanıcılarımız ise kayıt olurken 1 "0" kullandılar ise tekrar numaralarının başlarında 1 "0" kullanarak sitede ön kayıt yapabilirler. Eğer kayıt sırasında 2 "0" kullandılar ise yine aynı şekilde sitede ön kayıt sırasında numaralarının başına 2 "0" ekleyerek kayıt yapabilirler.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

NTT Game | Knight Online Ekibi
    İlgi ve alâkanız için teşekkürler, sizlere birşey danışmak istiyorum;

AnyOTP Programını bu uygulamanıza entegre etmeniz mümkün müdür? Yeni sunuculara ön kayıt yaptıran oyuncularımızın tamamı bu programa şu an sahipler, bir güncellemeyle 2 in 1 olarak sunabilirseniz daha kullanışlı olacağı kanaatindeyim...

İyi çalışmalar dileğimle...