Page 7 of 13 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 121
    Junior Member
    bende bi mesaj yok mesaj gelenler nedir varmı bi gelişme

Junior Member
    @Khenarth bey IOS kullananlar için toptan bir çözüm gelecek mi yoksa tek tek numaraları mesaj mı atacağız?

Junior Member
    Nickname
    OnsRa
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar IOS kullandığını belirten bazı arkadaşlar mesaj gönderdim. Mesaj kutunuzu kontrol ettikten sonra dönüş yapabilirseniz sevinirim.
    Msj olarak yolladım telefonumu , nttnow a tekrar denedim şimdi 0 olmadan already register diyor hala

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar sorun an itibariyle IOS kullanıcıları içinde düzeltildi.

IOS sistemiyle No Data Found hatası alan kullanıcılarımız kayıt olurken 1 "0" kullandılar ise tekrar numaralarının başlarında 1 "0" kullanarak sitede ön kayıt yapabilirler.
    Eğer kayıt sırasında 2 "0" kullandılar ise yine aynı şekilde sitede ön kayıt sırasında numaralarının başına 2 "0" ekleyerek kayıt yapabilirler.

Eğer "already registered/zaten kayıtlısınız" gibi bir uyarı alıyorsanız ise daha önce uygulamaya kayıt olurken kullandığınız sıfırı ekleyerek tekrar kayıt olabilirsiniz.

Bu yöntem yeni kayıtlar için değil, daha önce kayıt olmaya çalışan ve numaralarının başında sıfır kullanan oyuncularımız içindir.

Bilginize.

Hocam Already registred diyor pm den numaramı attım NTTNOW da sıkıntı var suan

Oldu teşekkürler
    ios için

Junior Member
    ÇOKK teşekkür ederim.
    İOS için halletm kayıt işlemi tamamlandı.

Junior Member
    Nickname
    OnsRa
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Arkadaşlar eğer nttnow a kayıt olurken 0 koyduysanız öyle devam edip siteden kayıt yaparken de 0 koyun ios için kaydı böyle yapabiliyorsunuz

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar sorun an itibariyle IOS kullanıcıları içinde düzeltildi.

IOS sistemiyle No Data Found hatası alan kullanıcılarımız kayıt olurken 1 "0" kullandılar ise tekrar numaralarının başlarında 1 "0" kullanarak sitede ön kayıt yapabilirler.
    Eğer kayıt sırasında 2 "0" kullandılar ise yine aynı şekilde sitede ön kayıt sırasında numaralarının başına 2 "0" ekleyerek kayıt yapabilirler.

Eğer "already registered/zaten kayıtlısınız" gibi bir uyarı alıyorsanız ise daha önce uygulamaya kayıt olurken kullandığınız sıfırı ekleyerek tekrar kayıt olabilirsiniz.

Bu yöntem yeni kayıtlar için değil, daha önce kayıt olmaya çalışan ve numaralarının başında sıfır kullanan oyuncularımız içindir.

Bilginize.

An itibari ile ios sorunu çözüldü yaptım kaydımı teşekkürler bu itinalı çalışmanız için

Senior Member
    Sayın yetkililer dün başına sıfır koyarak programı kurdum no data hatası aldım ve artık sıfır koydugun için kayıt yapamazsın dediler bende babamın telefonuna nttnow ı yükleyip babamın telefonunu sıfır koymadan yazdım kendi hesabımın üzerine kaydettim sorum şu bugün sıfır koyanlar tekrar sıfır koymadan kaydını tamamlaya bilecekler dediniz şuan babamın teline kaydettim ben numara değişikliği nasıl yaparız?