Results 1 to 8 of 8
    Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)

Şifre değiştirmek için OTP isteniyor

Merhaba

Uzun zamandır kullanmadığım hesabımı kullanmaya başladım yeni sunucu için ve uzun zamandır giriş yapılmayan hesaplarda(180 gün) şifre değiştirilmesi gerekiyormuş şifre değiştirmek isterken OTP istediğini fark ettim ve şifreyi değiştiremedim yeni sunucuda böyle bir sorun ile karşılaşma ihtimali yüzünden şifremi değiştirmek istiyorum hatırladığım kadarıyla en son OTP yüzünden hesabı bırakmıştım

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    ICS sistemine kayıt olarak OTP programını daha önceden aktif ettiğin için hesap bilgilerini değiştirmek istediğinde senden tek kullanımlık şifreyi soruyor. Şifreni değiştirmek istiyorsan eğer ICS sitesine giriş yaparak OTP programını tekrardan aktif etmen gerekiyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Hesabınıza tanımlı telefon numarasını aktif olarak kullanıyorsanız. Öncelik ile Şifre unuttum ile yeni şifre alın sonra otp sitesine giriş yaparak yeni otp id isteyebilirsiniz.

Infractions
    0/1 (15)
    sanırım sorunumun çözümü tam olarak portal ıcs ile alakalı onu kaldırmak için ne yapmam gerekiyor OTP ile herhangi bir işim bulunmamaktadır

ICS İsteğini değiştirmek için ilk olarak ICS istemciyi aktif etmeniz gerekiyor 5 npoint istemektedir sonrasında Oyuna giriş ve Portal aktivasyonlarını kapatabilirsiniz.

Infractions
    0/1 (15)
    ıcs sistemine sitesine giriş yapamıyorum doğrulama istiyor ve o numarayı kullanmıyorum bu arada bilet gönderemiyorum 3 adet seçenek var tıklanmıyor

Quote Originally Posted by weaswera View Post
    ıcs sistemine sitesine giriş yapamıyorum doğrulama istiyor ve o numarayı kullanmıyorum bu arada bilet gönderemiyorum 3 adet seçenek var tıklanmıyor
    Bilet göndermeniz için hesabınızda en az 1 npoint olması gerekmektedir. Kategori seçemiyorsanız da Klavyenizden CTRL + F5 Tuşlarına basarak sayfayı yenilediğinizde kategori seçimi aktif olmaktadır.

Infractions
    0/1 (15)
    Teşekkür bileti gönderdim