Results 1 to 5 of 5

İos için app store den indirmeyin dediler ?

Appstoreden indirmeyin olmuyor dediler canlıyayında.İndirme linkide appstoreye bağlanıyor ? Bi link atarmısın sayın modlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Nttnow uygulaması

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Nttnow uygulaması
    İnceledim yine soruma cevap bulamadım.appstore den indirmeyin dediler.Nerden indiricez ? Aynı yere yönlendiriyor link

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xNeoyc View Post
    İnceledim yine soruma cevap bulamadım.appstore den indirmeyin dediler.Nerden indiricez ? Aynı yere yönlendiriyor link
    Eğer App Store'dan indirip telefon numaranızın başına 0 yazmadan ve telefon numaranızı doğru yazarsanız hiç bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Yani App Store'dan indirebilirsiniz ama bir önceki cümlemdeki iki önemli noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer bir yanlışlık yaparsanız cihazınızın kitlenmesi gibi bir problem yaşayabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Eğer App Store'dan indirip telefon numaranızın başına 0 yazmadan ve telefon numaranızı doğru yazarsanız hiç bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Yani App Store'dan indirebilirsiniz ama bir önceki cümlemdeki iki önemli noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer bir yanlışlık yaparsanız cihazınızın kitlenmesi gibi bir problem yaşayabilirsiniz.
    Tamamdır iyi çalışmalar teşekkür ederim.