Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Yayıncılar ve "4GD8W" galeyanı

Arkadaşlar herkese merhaba,
    Şuan yayıncıları izliyorum kimi 4GD8W serverı diye bağırıyor. Seçmemeniz için nedenleri sıralıyorum.

1) Hepside şuan güncel serverlarında oynuyorlar ve dillerindeki tek şey "4GD8W" geçip MSS kırıp veya farm yapıp GB satıp sonra serverlarına dönmek.
    2) 4 ay oynayıp taksitli item borçlarını ödeyip eski serverlarına dönüş yapacaklarını söylemek.
    3) Yayında söyledikleri gibi hepside kendi teamleri ile oyunlarına bakacaklar. Yayındakileri o partylerine almayacaklar. Kendi primlerini yapacaklar.
    4) Bunları chatlerinde dile getirdiğinizde ise doğru olduğu için küfür etmediğiniz halde "BANLANIYORSUNUZ".

Bu arkadaşların amaçları belli dönüp dolaşacakları yerler belli onun için seçim yaparken uzun zamandır oynamayan kendine yeni bir sayfa arayan arkadaşların olduğu yerlerde olmanız. Pvp serverlardan çıkıp gelen mage teamleri çok gördük bu oyunda serverın ilk aylarında takılırlar ve sonra premium almaz oyunu bırakırlar. Siz de "o clan da bırakmış" , "o yayıncıda serverına dönmüş" dedikodularını dinler moral bozarsınız. Bu yanlışı yapmayın herkese keyifli oyunlar dilerim.

Junior Member
    MSS yok başlangıçta diğerleri hakkında bir fikrim yok

bir yanlişin var herkes P150RT şeçti forumlarda bir bak oylamalara yorumlara yayıncıların izledigim hepsi P150RT de başlıcagını söyledi
    4gd8w akara gibi olucak

Junior Member
    Monster Summon görev itemleri için olacak demişti yayında GM'ler. Ama açıklama yapılır. Forumları takip ettiğimde yeniden başlayanlar zaten P150RT serverında olacaklar gibi bir sonucuna vardım. Yayıncılarda böyle olduğunu bildiği için oyuncu bölmek için 4GD8W diyorlar çünkü biraz takılıp gidecekler diğer oyuncuları yarı yolda bırakacaklar. Yeni oyuncularında bunun farkında olmalarını istiyorum sadece.

Junior Member
    Quote Originally Posted by dreadzonee View Post
    ms var dedi galiba

Senior Member iVibe's Avatar
    MSS var SMSS yok

normal boss atan mss var special monster staff yok

Senior Member PearLyTheGreenFairy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    P150RT genel olarak daha çok talep gördü
    Same shit, different day

Junior Member
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    MSS var SMSS yok
    aynen öyleymiş ben yanlış duymuşum bilgi için teşekkürler.

Junior Member
    inşallah iki sunucuda güzel dolar ve uzun ömürlü serverlar olur. Güncellemelere bakılırsa bu şekilde olacağı görülüyor. GB için çabalayacak userlar da olsun fakat ekonomi başka yerlere taşınmasın temennimiz bu.