Merhaba,

P150RT sunucuya birlikte başlamak için takım arıyorum.

Mert, 27 yaşındayım, İzmirde yaşıyorum

1299 ver 2006'da Beramusda oyuna başladım.

Herhangi bir suncuuda karakterim yok, yeni sunucuda kalıcı ve ciddi oynayacağım.

Karakterde R işareti olacak, Return Knight'ım.

Rogue başlayacağım, Archer ve Asas oynayabiliyorum, return knight olacak ikisinide duruma göre oynayabilirm, anlık değişim yapabilirim. Archer veya melee tim olabilir.

Çalışmıyorum, 7/24 online olacağım karakter oyundan hiç çıkmayacak.

Direk 80'e kasacağım, EXP preyle başlayacağım(geniesi, hammeri, potu vs. alınacak), ardream vs. oynamayacağım.

Discord, TS vs. herşey kullanıyorum.

*Takımdan benim bekletim;

Rekabetçi ve ciddi oynamasına rağmen herşeyden önce bunun bir oyun olduğunu unutmayan, en ufak hatada birbirine hakaret etmeyen, takım içi konuşurken ana bacı yapmayan, +20 yaş saygılı bir topluluk arıyorum.

Benim gibi online süresi yüksek, sunucuda kalıcı, EXP preyle başlayıp direk 80'e kasıcak bir ekip arıyorum, ardream filan oynamayacağım. Tabi 80'e kasarken günlük JR, BDW, FT gibi etkinliklere katılılacak.

Yapılan farmı TL'e çevirmek için değil, karakterini dizmek için çalışan bir ekip arıyorum

Human olarak başlayacak, çok kalabalık olmak yerine online süresi yüksek olan oyunculardan oluşan bir ekip arıyorum.

İletişim için discord, ts adresinizi veya telefon numaranızı özel mesaj olarak atabilirsiniz.

P150RT