Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Magic Bag Sorunu

iyi günler kolay gelsin konuyu nereye açacağımı bulamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım
    o yüzden öncelikle kusura bakmayın

sıkıntıma gelirsem magic bagler önceden hesapta bulunan bütün karakterler arasında banka yoluyla aktarılabiliyordu şimdi ise silinme durumu meydana gelmiş

biz o kadar cash çekip veya pazardan itemi satın alıp kullanıyoruz

ardından başka bir karaktere aktarmaya çalıştığımızda item silinme uyarısı çıkıyor ona da tamam sıkıntı yok

ama açıklamada belirtilen bir ibare var Kaishandan tekrar alınabilir gibisinden ve ben ona inanarak tekrar alabileceğimi düşünerek gelen uyarıyı kabul ettim ama sonrasında ne göreyim Kaishanda item yok geri alınamıyor (güncellme notlarında magic baglerin alınamadığı söyleniyor peki bu ibare neden var o zaman)

şuan benim 2 Magic Bagimde çöp oldu madem böyle bir silinme durumu geldi o zaman Magic Baglerin altına ''Cannot be traded,sold or stored'' ibaresi ekleyin üzerinde yazan sadece ''Cannot be traded or sold'' bu ne demek depoya koyulabilir demek ama ben çıkartıp depoya koymak istediğimde eşya siliniyor ve daha 25 26 günü olan yeni bir eşya bu konu hakkında lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

Kaishandan da geri alınamıyor ve şuan daha yeni olan Magic Bagler üzerinde yazan ama işlevde olmayan bir ibare yüzünden çöp oldular

geri dönüş yapar ve bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin iyi çalışmalar

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Magic bagların aktarılması hiç bir zaman olmamıştır. CSS basmaya çalışan oyuncular magic bag olması durumunda işlem yapamadığı için yakın süreçte magic bag silme özelliği oyuna eklendi ve Magic bag seçeneğine tıklarsanız size silme uyarısı vermektedir dikkatli okursanız magic bag'in kaishan üzerinden alınamıyacağı parantez içerisinde yazmaktadır. Bu durumda yapabilecek bir şey bulunmamaktadır.

Junior Member
    Sayın Moderator yanlış anlamayın ama bazı şeyleri yanlış biliyor olabilirsiniz
    bundan 2 sene önce kaç defa üzerimde bulunan magic bagi çıkartıp depoya koyup başka karekterime aktardığım çok oldu
    ikinci olarak magic bag çıkartılırken kaishandan geri alınamayacağına dair bir yazı yok aksine ''Items that are destroyed may be repurchsed from Maradon Kaishan within 3 days'' yani ''Yok edilen eşyalar 3 gün içerisinde Maradon Kaishan'dan iade edilebilir.'' ibaresi mevcut bunu bi araştırıp yardımcı olursanız sevinirim
    denilenlere göre güncelleme notlarında bunun açıklaması yapılmış Kaishandan alınamayacağına dair ama madem öyle bir durum var itemi çıkartırken o ibare neden var direkt olarak itemi silme üzerine bir uyarı konulsa çoğu kişi bu durumdan mağdur olmaz