Page 6 of 39 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 387
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Konuyu Cani gonulden Destekliyorum
    +1

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Kesinlikle pus indirimi gelmeli yoksa hem yıllar sonra başlayacak adamları hemde pvplerden gelecek adamları elinizden kaçırırsınız 2 ay oynayıp çeker gider millet.sonuçta ham maddeyle üretilen bir şey değil bu pus indirimi oyunun sürekliliğini artırır mevcut durumda ve sürümden çok daha fazla kazandırır.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    ilgi olmasa aslında varya istediğimiz herşeyi yapıcaklarda biz dayanamıyoruz işte hemen alıyoruz cash

arkadaşlarımdan kime sorsam bu pus fiyatlarıyla oynanmaz diyorlar lütfen indirime gidilsin
    Last edited by Turkm3nnn; 01-17-2019 at 08:34 AM.

sizde enayilik yapmayın bir exp pre 220 tl olur mu yazık günah yanına pot genie falan alacaksın 300 tl para vereceksin yaktığın elektirik ve harcadığın zamanda cabası boykot edin abicim siz alıyorsuz diye adamlar düşürmüyor bu leş gibi grafiklere bu kadar para verilir mi

Banned
    kardeşim madem fiyatlardan şikayetçisiniz almayın, full pus girmeyin, baktılar satışlarda azalma var mecbur indirecekler, bu dünyanın her yerinde böyledir. indirim indirim diye burda gezeceğnize biraz kafanızı çalıştırın.

ben bronz premi çekerim keyfime bakarım p1'de

Quote Originally Posted by Arcturus1995 View Post
    sizde enayilik yapmayın bir exp pre 220 tl olur mu yazık günah yanına pot genie falan alacaksın 300 tl para vereceksin yaktığın elektirik ve harcadığın zamanda cabası boykot edin abicim siz alıyorsuz diye adamlar düşürmüyor bu leş gibi grafiklere bu kadar para verilir mi
    bak adam akıllı adam

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    1.5 senedir aracım var daha benzinini fulleyemedim PUS'a ayırdığım paralar yüzünden. Arttık PUS fiyatlarını karşılayamıyoruz. Oyuna da Premiumsuz giremiyoruz. Sanırım bu gidişle para ayıramamaktan oyuna giremeyeceğiz.. Yöneticiler biraz insaf etselerde az oyuncularını dinleseler, taleplerini görseler. Ancak malesef PUS'a indirim gelmeyecek çünkü NTTgame'nin kesinlikle oyuncularıyla uzaktan yakından bir ilgisi yok. Anca al oğlum öde oğlum.

Junior Member
    Merhabalar,

Bugün 2 arkadaşım yine pus fiyatları yüzünden başlamama kararı aldı. Hep böyle oluyor pus fiyatları türkiyeye göre ayarlanmalı bencede.

Gereği yapılmalı.

Junior Member
    Simdi umarim bu yorumumu yetkililerden birisi gorur

Yeni acilacak sw de Db priest oynamayi dusunuyorum

Exp pre
    Valkry set
    Pathos gloves
    5x genie
    5x mp pot
    5x sw sc
    Kanat
    Peri
    Ve yeni gelen yuz tarama sistemi ile baslamayi dusunuyorum ama bunun oyun ici cash tl denkleminde ederi ortada..
    Hersey bir yana oynadigimizin bir oyun oldugunu unutmayalim ve keyfe keder alacagimiz seyleri dayatma haline ceviren bu sistemin artik net olarak;
    ESKI VE EMEKTAR OYUNCULARIYLA BERABER MI? (EGER BOYLEYSE BU BIZIM ISTEKLERIMIZE VERECEGI CEVAPLA BELLI OLACAKTIR MESELA EN BASLI OLARAK BU PUS INDIRIMI KONUSU)
    YOKSA PARA ILE BERABER MI BUNU GORMEMIZ LAZIM..

Konu cok acik ve nettir pus indirimi bekliyoruz.. Aylik 500 lira para vererek kimse 1 2 sene oyun oynayamaz..
    Indirim olursa yukarida saydigim esyalarin hepsini alicam eger indirim olmazsa;
    Exp pre
    Valkry set
    3x genie
    3x mp pot alicam...

Simdi size soruyorum sayin yetkili !?
    Siz bizim hangi pus urunlerini almamizi isterdiniz ?

Junior Member
    Bende PuS indirimini destekliyorum dolar kurunun yüksek olması yüzünden maduruyet yaşıyoruz biz oyuncular olarak.(Oyunu oynayan kitlenin %97 si Türk oyunculardan oluştuğunu düşünürsek)