Page 39 of 39 FirstFirst ... 29373839
Results 381 to 387 of 387
    Senior Member Bizarro's Avatar
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Ben Kendim icin degil Bizzat Turkiyede Yasayan Siz Turk arkadaslar icin yorum attim,yoksa benim icin degisen birsey olmuyor her kosulda ayni fiyatlara aliyorum.
    Bir arkadas birakin bu isleri demis.Tuzu kuru insanlar herzaman alt tabaka insanlari hor gormeyi sever.o kisilere sunu soyleyebilirim sizin 2 kurus paranizin kimse kurbani olmuyor tuzunuz kuru ise en azindan baskalarinin arayisina karismayin.
    ben dedim bırakın bu işleri diye, çünkü ben bronze pre alıp keyfime bakıcam, cebinde 3 kuruş parası olupta full pus girmek için indirim diye yırtınan arkadaşları anlamıyorum, tekrar edeyim herkes ayağını yorganına göre uzatmayı öğrensin artık.

Eski serverlar için pus indirimi gelse çok iyi olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Umarım tez zamanda gelir malum fiyatlar çok yüksek.

Senior Member
    En son pus indirimi geleli 3 yıl mi oldu ? Kaç sene oldu ?
    Bir zamanlar destan da bu indirimler birgün bitecek dediğimde ( 400 npoint 15- 20 iraydı )
    Usko oyuncuyla dolunca pus indirimi sonsuza dek tarihe gömülecek dediğim de olmaz olamaz çok biliyorsun sen gerçekten harbidelisin diye artistlik yapanlar onlara burdan selam olsun.
    Pus indirimi bekliyorsunuz o zaman şuan ki oyuncuların yarısı oyunu bıraksın kalanlar da aylık harcamalarını yarıya düşürşün sonra pus indirimi gelir

Senior Member Nyanja's Avatar
    Kazançlarda düşüş olursa o zaman indirim olur, şimdi herşey yolundayken indirim gelmez. Fakat bu konuda anlattığım gibi çeşitli aktivitelerle ve düzenlemelerle PK atanların ihtiyaçlarının bir kısmı görülebilir. PK'ya da nekadar PK diyebilirsek artık, CZ'de farmcı dolu, yanında beklesen bile hiç sana vurmadan nefes almadan farm yapıyorlar. Anca gece geç saatte biraz olsun canlanıyor.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    10 yıl içinde gelicek hissediyorum

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kara Cuma'da bile getirilmeyen indirim kolay kolay gelmez. Yapımcı firma tarafından zerre önemsenmiyoruz.
    I am a normal guy who wants a normal life.