Page 24 of 39 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 387
    Junior Member
    Server açıldı açılacak bi açıklama yok, indirim gelecekse gelecek diyin gelmeyecekse gelmeyecek diyin.

Quote Originally Posted by teelbo16 View Post
    Server açıldı açılacak bi açıklama yok, indirim gelecekse gelecek diyin gelmeyecekse gelmeyecek diyin.
    İşlerine gelmiyor malesef

Junior Member
    Quote Originally Posted by resulabiniz18 View Post
    İşlerine gelmiyor malesef
    O zaman konu kilitlensin. Boşuna bel bağlıyoruz günlerdir.Kendimizi küçük düşürmeye değmez.

Junior Member
    Gerçekten oyuncuyu düşünerek bir hamle yapacaklarını düşünüyor musunuz ? Mesele sadece Pus indirimi değil, 2005 den beri bu oyunu oynuyorum, henüz oyuncuları dinlediklerini ve ya oyuncuları düşünerek hareket ettiklerini görmedim. Bu oyun bir tarla, bizler biçilecek buğdaylarız..

Junior Member
    Quote Originally Posted by AslanBey_ View Post
    Gerçekten oyuncuyu düşünerek bir hamle yapacaklarını düşünüyor musunuz ? Mesele sadece Pus indirimi değil, 2005 den beri bu oyunu oynuyorum, henüz oyuncuları dinlediklerini ve ya oyuncuları düşünerek hareket ettiklerini görmedim. Bu oyun bir tarla, bizler biçilecek buğdaylarız..
    Doğru söylüyosun. Konulara baktığım zaman çoğuna cevap bile veren bir yetkili yok,oyuncular kendi aralarında tartışıyor boş boş.

Junior Member
    Quote Originally Posted by teelbo16 View Post
    Doğru söylüyosun. Konulara baktığım zaman çoğuna cevap bile veren bir yetkili yok,oyuncular kendi aralarında tartışıyor boş boş.
    Aynen öyle kardeşim. Hep beraber tepkimizi koyalım başlamayalım oyuna ben başlamayacağım tek başıma başlamazsam umurlarında olmaz ama 5000 kişi başlamazsa ertesi günü %50 indirim gelir. Sizde görürsünüz.

Junior Member
    pus indirimi gelmezse eski servera dönüp presiz devam edeceğiz saygılar iyi oyunlar herkese

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Sanırım %30 indirim 2 tarafıda üzmez. Kararsız kalanlar bile 3200 çeker başlar diye düşünüyorum.

Junior Member
    Yeni swde exp flash siparişleri alinir
    Wp 05312730093

her saat başı başlasammı başlamasammı die düşünenler burdamı