Page 11 of 39 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 387
    Banned
    Manes gibi bir server istemiyoruz sonradan gelecek yine draki krowaz bifrost TL farmer dönecek oyun bu yüzden bir çok oyuncuyla beraber bırakmıotım oyuncuların beklediği güncelemeler yok bu şekilde yeni server ne olacağı belli eskilerinin kaderini yaşayacak.

Lupus,Lobo skill açmaya hayır.

Genie hayır.

Buy pazar hayır.

Pus fiyatları $ hayır.

83 lvl hayır.

Draki,krowaz,bifrost,Utc hayır.

Gb item satan sitelere hayır...

Kısaca oyuna EVET ticarethane HAYIR.
    Last edited by 4ntikor; 01-17-2019 at 05:35 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1Bizarro View Post
    ben 600 lira kira veriyorum, 800 lira pus diyosunuz. ben olsam ben de indirim yapmam, müstehak bu oyunculara. almayın yani vermeyin o kadar parayı yazık.
    Daha dragon box golden egg speciel mss falan eklenecek o zaman sen düşün cash alımlarını

Junior Member
    Kesinlikle pus indirimi gelmesi lazım. En basit hesapla premium-hp/mp pot- walkry set- kanat - pathos - red pot - genie hummer vsvs saymadığım bir çok ıvır zıvır ile 500 tl yi geçiyor karakter başı. Kim aylık +500 tl den fazla pus parası verebilir ki? İndirim getirin..

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Zamanında bazı arkadaşların okul hayatı bitti bu oyun yüzünden bu seferde asgari ücretle geçinen evli arkadaşların evlilik hayatı bitebilir dikkat edin.

Banned
    Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    Zamanında bazı arkadaşların okul hayatı bitti bu oyun yüzünden bu seferde asgari ücretle geçinen evli arkadaşların evlilik hayatı bitebilir dikkat edin.
    çok yerinde tespit. 2 - 3 bin maaş alan adam indirim yapın full pus girecem diyor, ne gerek var, şu oyunu ticarethaneye çevirmeyin keyif almaya bakın.

Junior Member
    Boşa açılmış bir konu bynogame de stok kalmamış siz indirim bekliyorsunuz oynamak isteyen adam veriyor o parayı

Last edited by dreadzonee; 01-17-2019 at 05:43 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by dreadzonee View Post
    Boşa açılmış bir konu bynogame de stok kalmamış siz indirim bekliyorsunuz oynamak isteyen adam veriyor o parayı
    aynen öyle, zaten zengin adama, bu paralar bana koymaz diyen adama bişey diyemeyiz, alan memnun satan memnun. herkes ayağını yorganına göre uzatmalı.

Senior Member
    Hergün +1leyelim arkadaşlar.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    İndirim istiyoruz sayın yetkililer.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Usko oynarım ve oynuyorum da bu sayede her ay vurgun yapıp kaçan bi oyun sahibiyle de uğraşmıyorum kredi kartlarımın güvenliğini tehlikeye atacak birşey de yapmamış oluyorum. Cash fiyatı tamam yüksek ama oyundan zaten o cash fiyatı çıkıyor neye isyan ediyorsunuz bu kadar onu anlamadım. Günlerdir yeni sw yüzünden gb fiyatları düştü diye ağlıyorlar demek ki bu gb fiyatları yüksek bi gelir sağlıyor ki bu kadar isyan eden oldu bu durumlara.
    Last edited by ScORp_LiON; 01-18-2019 at 07:23 AM.