Page 8 of 39 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 387
    Banned
    Quote Originally Posted by Arcturus1995 View Post
    gelin almayalım hiç bir şey fiyatları düşürene kadar bırakın bir iki server kaçırırsınız alanlar yapsın itemini takılsın bir süre sorun oyuncu olmayınca onlarda zararlı çıkacak gelin tepki koyalım tepki gösterelim tepki gösterirseniz düşer
    anlamıyorlar işte bunu, bugün herhangi bir ürün pahalı geldiğinde gidip satıcıya indirim indirim diye ağlasan yalvarsan bi kuruş indirim yapmazlar hiç bir yerde burda da yapmayacaklar doğal olarak.

ama sen tepkini gösterip ürün almazsan, satışlar düşecek, satışlar düşünce mecbur indirecekler.

adamların cebinde 3-5 kuruş var gidip full pus oyuna girmeye kalkıyolar illa en birinci olacaklar, bu kafayla giderseniz sizi yolan çok olur, akıl fikir diliyorum sizlere..

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 1Bizarro View Post
    anlamıyorlar işte bunu, bugün herhangi bir ürün pahalı geldiğinde gidip satıcıya indirim indirim diye ağlasan yalvarsan bi kuruş indirim yapmazlar hiç bir yerde burda da yapmayacaklar doğal olarak.

ama sen tepkini gösterip ürün almazsan, satışlar düşecek, satışlar düşünce mecbur indirecekler.

adamların cebinde 3-5 kuruş var gidip full pus oyuna girmeye kalkıyolar illa en birinci olacaklar, bu kafayla giderseniz sizi yolan çok olur, akıl fikir diliyorum sizlere..
    Biz almıyoruz kardeşim işte sizde almayın düşmezse başlamıycaz dünyanın sonu değil zaten o fiyatlarla 1 2 ay sonra farm sw si olucak bildiğimiz 12 senedir yaşadığımız tecrübeyi biliyoruz ve geleceğide görebiliyoruz oyunun.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Biz almıyoruz kardeşim işte sizde almayın düşmezse başlamıycaz dünyanın sonu değil zaten o fiyatlarla 1 2 ay sonra farm sw si olucak bildiğimiz 12 senedir yaşadığımız tecrübeyi biliyoruz ve geleceğide görebiliyoruz oyunun.
    Katılıyorum neyin ne oalcağı belli yani

Junior Member
    Katılıyorum. +

Junior Member
    almayın diyoruz fakat bazı sitelerde 3200 cash stokları tükendi demekki millette para var

updullah

kesinlikle indirim gelmeli, yoksa clan olarak yeni açılan bir pvp server'a başlamayı düşünüyoruz usko yerine.

Oyuna başlayacak kişilerin başlıca ihtiyaç duyacağı pus itemleri
    * Premium
    * HP ve MP potion
    * Genie + Genie Hummer
    En azından bunlara indirim gelmesi gerekiyor.

Banned
    Quote Originally Posted by sigortaci View Post
    almayın diyoruz fakat bazı sitelerde 3200 cash stokları tükendi demekki millette para var
    parası olan adam alıyor ona yapacak bir şey yok. ama diğer mmorpglerde de durum hep böyle, oyuncular ekonomik durumlarına göre sınıflara ayrılıyor hep.

parası olan adam her zaman, üst sınıf oluyor ve orta sınıf ona yetişemiyor fakat orta sınıf adam bunun bilincinde ve kendi sınıfındaki adamlarla oynuyor.

ama bizim burdaki alt sınıf oyuncular ucuz olsun üst sınıfla kapışayım diye yırtınıyorlar.

almayın pus'tan bişey elbet düşecek fiyatlar.

ha yanlış anlaşılmasın kimseyi ekonomik durumundan dolayı küçümsemiyorum durum böyle farkına varın. ben de bronze pre çekerim oyuna girerim, bi kuruşta fazla bişey almam.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    İnşallah daha pahalı olur yeni server yeni server hadi bakalım 3200 cash 350tl olsa ne güzel olur mis

Senior Member ardinal's Avatar
    Aynısı banada oldu ya, ön kayıt vs. herşeyi hallettim, cashide alayım simdiden dedim fakat elim gitmedi havale yapmaya. Hesapladım baya, hak etmiyor. Sadece pazar yapmaya gelirim heralde. Yeni sw de pazar hızlı oluyor