Page 13 of 39 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 387
    Kalıcı bir pus indirimi olması gerekiyor... En az %50 civarı bir indirim olmalı...

Muhakkak PUS indirimi gelmeli. Türkiye standartlarına göre FAİŞ fiyatlar var. 3200 kc bile 230 TL. Yeni serverda bu rakamla alınan cash bi oyuncuyu yeteri kadar ileri seviyeye taşıyamaz. Walkry, kanat, pathos, genie, genie hammer, mp hp pot. 500 TL yi geçen bi meblağ var ortada. Büyük sıkıntı bu

Junior Member
    kesinlikle olmalı. userlar zaten cash çekecek ama indirim olursa daha fazla pus itemi kullanılır.

Junior Member
    Oyuna yeni oyuncu çekmek eski oyuncuları da kazanmak ve hali hazırda oyunsan oyuncuları da memnun etmek için pus indirimi şart. Şuan yeni server açılıyor herkes mecbur en düşük bronz pre alacak ama çoğusu 2. Aya premium bile almayacak belkide. Ha marodonda bayrakları asılan ilk 5-10 clanın full pus dolaşıyor olması yeterli ise sizin için bilemiyorum

Junior Member
    Pus indirimi gelene kadar hergün bir post alacak benden bu başlık.

ÇOK NET SÖYLÜYORUM. EN AZ %50 PUS İNDİRİMİ GELMEDİĞİ SÜRECE BEN VE 9 KİŞİLİK EKİBİM OYUNA BAŞLAMIYORUZ............................

Bir heves reklamları da görünce 5 yıl aradan sonra başlayalım dedik ve ön kayıt da yaptırdık. Ama o pus fiyatlarını görünce bir gülme geldi. Neyse size iyi oyunlar arkadaşlar.

İndirime girsede full pus cekeceğiz girmesede cekeceğiz biz türküz bizim için fiyatin önemi yokk

Junior Member
    Quote Originally Posted by deadlove69 View Post
    İndirime girsede full pus cekeceğiz girmesede cekeceğiz biz türküz bizim için fiyatin önemi yokk
    Bazıları !!!!!
    Böyle dediği sürece indirim gelmez zaten. Adamlar zaten satıyorlar niye indirim yapsınlar. Ben maddi durumum kötü olduğundan almıyor değilim. Tepkimi koymak için almıyorum. Gider başka oyun oynarım. Veya pvp serverda takılırım umrumda bile olmaz gerisi.

Size iyi gıdıklanmalar Sevgili KO oyuncuları.

Senior Member
    Quote Originally Posted by deadlove69 View Post
    Aslında bu arkadaş haklı. Şuan oyuna girecek olan kesimin %80-90 ı o cashleri indirim olsada olmasada çekecek.
    Ancak sorun şşu ki bu fiyatları kabullenmek.
    Bu yorumunuzun yanına bu durumu kınayacak 1-2 msj yazarsanz en azından 1 katkınız olacakdır tepki olarak.

Kısacası o cashler enınde sonunda alınacak . Ancak bu durum hoş değil. Pus idirimi elbetteki olmalı yönetim buna el atmalı

Banned
    İNDİRMEYİN!

İndirim isteyen herkes için söylemiyorum ama, bu indirim isteyenlerin arasında telefon ve hat masrafı çıkarttığınız multi pazarcı ve farmcılar kesin vardır. İndirim yaparsanız bu adamların işine gelir.

herkes bütçesine göre oynasın, ben bronze pre çekip keyfime bakacağım.

ayrıca indirim isteyen arkadaşlar, keşke bu tepkilerini doların bu hale gelmesinde katkısı olanlara gösterebilse...