Page 1 of 39 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 387
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

Exclamation Power Up Store (PUS) İNDİRİMİ !

Yeni serverlar ile birlikte daha önce olabildiğini gördüğümüz ve ciddi manada çok yüksek olan PUS fiyatlarına indirim talep ediyoruz. Hem alan biz userler için hem satan siz firma için daha tatmin edici olacaktır.

Tutupta MSS indirim gelsin demiyoruz. En azından temel ihtiyaçlara Premium gibi Pot gibi eşyalara gelmeli.

(3. Yeni Sunucu hkk. 18.01.2019)

Tam tahmin ettiğimiz gibi yeni yapılan NTTNow uygulaması gelen kitleyi yönlendirme ve öğrenme amacıyla yapılmış... Tek sunucuda 5 kanal yapmak varken 2 yetmez gibi 3. sunucuyu getirerek yine amaçlarının sadece ve sadece para olduğunu kanıtlamış oldular.

Herşeyden habersiz şekilde yeni server iştahıyla PUS indirimleri vs bekleyen oyuncular 3. Server ile yine firmanın niyetini anlamış oldu.
    Last edited by Precise1HP; 01-18-2019 at 11:11 PM.

Senior Member
    Pus fiyatları inanılmaz yüksek doların hali malum kesinlikle indirim bekliyoruz

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lorien07039 View Post
    Pus fiyatları inanılmaz yüksek doların hali malum kesinlikle indirim bekliyoruz
    kesinlikle dolar belli.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Dolar kur bahane isteseler kur üzerinden vermezler kos koca firmalar ülkenin durumuna göre fiyat belirlerken nttgame nin bu cash fiyatı inadı ilerde sonlarını getircek ben baştan beri söylüyorum kayıt oldum ön kayıt yaptım %50 ye yakın cash indirimi gelmezse başlamıyacağım oyun bu zevk almak için o parayı oyuna neden vereyim tatile giderim o paralarla.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Dolar kur bahane isteseler kur üzerinden vermezler kos koca firmalar ülkenin durumuna göre fiyat belirlerken nttgame nin bu cash fiyatı inadı ilerde sonlarını getircek ben baştan beri söylüyorum kayıt oldum ön kayıt yaptım %50 ye yakın cash indirimi gelmezse başlamıyacağım oyun bu zevk almak için o parayı oyuna neden vereyim tatile giderim o paralarla.
    az uz paralar değil ciddi paralar suan bi pre almakla bitmiyor sonuçta

3200 cash 220 lira lütfen biraz insaflı davranın

Junior Member
    Eski serverların çoğunda oyuna girmek icin bronz ve gold pre farm yapanlar ise dc pre almaktayken şuan adam akıllı alınmayan switch pre satışı tavan yapar indirim olursa eğer.Mantıklı bir strateji yaparlarsa sürümden deli para kazanırlar.25K izleyicinin sadece pre çektiğini düşün 150 tl ye 3 trilyon 750 milyar yapar ki malumunuz sadece pre değil genie pot valkry pathos derken en az 6-7 trilyon kazanılcak nolur yani indirim yapsanız.

Senior Member
    NTT Game Ailesinden güzel bir pus indirimi bekleniyor..

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 35daf61 View Post
    Eski serverların çoğunda oyuna girmek icin bronz ve gold pre farm yapanlar ise dc pre almaktayken şuan adam akıllı alınmayan switch pre satışı tavan yapar indirim olursa eğer.Mantıklı bir strateji yaparlarsa sürümden deli para kazanırlar.25K izleyicinin sadece pre çektiğini düşün 150 tl ye 3 trilyon 750 milyar yapar ki malumunuz sadece pre değil genie pot valkry pathos derken en az 6-7 trilyon kazanılcak nolur yani indirim yapsanız.
    isteğimiz bu zaten fiyat uygun olursa talepte çok olacak

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Yahu indirim yapmasalar ne olacak ? Yine oynayacaksınız yine alacaksınız onu boş boş isteklerde bulunmayın. Adamlar yayın açıyor yayında 20 bin kişi yeni server ilanını bekliyor. Şimdi bi düşünün bakalım nttgame bu kadar mı enayi de pahalıdan alacağınız şeyi indirimle versinler size ? Yeni server a girebilmek için zaten alacaksınız o premiumları cashleri.