Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Member Limityokxneo's Avatar
    Nickname
    LİMİTYOKNEO
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LİMİTYOK
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus

Question NTTNow Uygulaması ile ilgili Şikayet, Ve Geliştirme Önerisi ( Tek konu altında )

Merhaba öncelikle,

Bu uygulama öncelikle KX, Hile vb. İllegal kullanıcıları caydırma amaçlı %100 çok iyi olmuş bundan dolayı öncelikle teşekkür ederim.

Sorularım ve önerilerim;

1.-) 1 Telefon numarasına 1 hesap kayıt ediliyor bu sorun çıkarır. Mesela benim 2 telefonum yok 1 telefonum var ve 2 bilgisayarım var,
    Biriyle pazar, diğeri ile Clan Pazarı kuramayacağım bu sorun.

Çözüm: Uygulama içerisinde hesap ekleme sistemi ve silme sistemi olabilir. Diceksiniz ki böyle nasıl Kx, illegal'in önünde duracağız.
    Banlanan hesabın telefon numarası Kara listeye alındığı zaman o telefon numarasına ait tüm hesaplar otomatik banlanır , Tek tek uğraşılmaz.

2.-) Uygulama'da En çok sorunlar'dan birisi 0 yazma ve yazmama problemi , Eşleşme problemi.

Çözüm: Uygulama'da ve site'de Başına Telefon numarası 0 ile başlayamaz gibi bir Error kodu oluşturulabilir. Veyahut 0'ı otomatik yoksayabilir.

3.-) Telefonu'nu kaybeden veya değiştirenler için sorun oluşacak.

Çözüm: 5 Adet Güvenlik doğrulama kodu verilir, bunu bir yere not alırız. Değişim yapıldığı zaman bize verilen güvenlik kodları 1 defa giriş sağlanıp, 5 Adet güvenlik doğrulama kodları tekrardan yenilenebilir.

Uygulama gelişimi için ayrıca önerilerim;

Uygulama içerisinde Charın online olup olmadığı ( Status ) Bilgisi yer alabilir. ( Çalışan arkadaşlarımız tw ile bağlanmak yerine uygulamadan dc yiyip yemediğine bakabilirler )

Nttgame sitesine giriş yapıldığı zaman yine aynı şekilde Push bildirimi ile NTTNow uygulamasına bildirim gelebilir.

Şifre,mail,item kilitleme değişikliği yapılacağı zaman , NTTNow uygulamasına yine aynı şekilde push bildirimi gelebilir.

Kxp,illegal , hırsızlar'dan arınmak için çok büyük bir önerimdir; NTTNow Uygulamasına bide Pasaport, tc'no doğrulama sistemi eklenebilir. Verilen tc'no telefon numarasına kayıt edilir ve tekrar'dan kullanılamaz. Bunu istemeyecek hiç kimse bence yoktur.

Teşekkür ederim.
    Saygılarımla.

NOT: Saçma düşüncelerim olabilir, Kötü yorumlar yapmadan kırmadan, yorumumu düzeltirseniz sevinirim.
    Zamanlarının büyük bir kısmını para kazanmak ve saklamakla geçiren insanlar, sonunda en çok istediklerinin satın alınamayacak şeyler olduğunu anlarlar..
    LimitYokxNeo << KO=Manes >>>

Nickname
    LİMİTYOKNEO
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LİMİTYOK
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Aklıma gelenleri yazacağım konu altına.
    teşekkürler.
    Zamanlarının büyük bir kısmını para kazanmak ve saklamakla geçiren insanlar, sonunda en çok istediklerinin satın alınamayacak şeyler olduğunu anlarlar..

1.şık mantıksız geliyor bana. Herkesin tek karakteri olmalı. Ha eğer diyorsa ki oynayan kişi parasını verir 1 telefon 1 de hat alırım o zaman buyursun alsın. Ben yaptıkları işi çok mantıklı buluyorum. Hem pazarcıları hem de kox-per ları bitirdiler. Helal olsun. Not: Hepsi kendi düşüncem, farklı düşünenlere saygı duyarım. İyi forumlar.

clan pazarı ne la

Nickname
    LİMİTYOKNEO
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LİMİTYOK
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yeniswbekliyom42 View Post
    clan pazarı ne la
    clan itemlerini Nasıl satmayı düşünüyorsunuz ? Onu anlamadım. Bunu anlamak o kadar zor olmamalı bence.

Junior Member
    ben yanlışlıkla başka bir hesabımı nttnow'a kaydetmişim hiç kullanmadığım bir hesap bilgilerini hatırlamadığım şimdi sıfırlama yeride yok yeni telefon alamam yeni hatda alamam oyuna başlayamadan bitti benim için

Nickname
    LİMİTYOKNEO
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LİMİTYOK
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rico60 View Post
    ben yanlışlıkla başka bir hesabımı nttnow'a kaydetmişim hiç kullanmadığım bir hesap bilgilerini hatırlamadığım şimdi sıfırlama yeride yok yeni telefon alamam yeni hatda alamam oyuna başlayamadan bitti benim için
    İşte bu sorunlar için aslında öneride bulundum.

Nickname
    LİMİTYOKNEO
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LİMİTYOK
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Telefon numarasında sorun yaşayan arkadaşlar,

Ticket atarak yardım alabilirler.

Veya uygulamayı kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Koxperları bitirmek için güzel bir proje ama birden fazla bilgisayarı olan benim gibi oyuncular için bir güncelleme yapılmalıdır. Exp kasarken veya pk atarken pazarda zaman kaybetmek istemiyorum ve 2 bilgisiyarım var eşten dosttan telefon mu arayalım yani.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Adamlar zaten oyunu aktif hale getirmeye çalışıyoruz diyorlar . Hala 30 çar pazar sokma derdinde millet.