Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Junior Member
    Merhaba, bu sorunla ilgilenirseniz sevinirim otp de gerekmiyorsa heryer koxp kaynayacaktır.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Destan1819 View Post
    Mesela şimdi ön kayıt yaptırdık.Yeni serverdan birine başladık ama diğerine geçmek istiyoruz.Bir daha kayıt yaptırmadan geçebiliriz değil mi ?
    Evet sadece ilk açılışta kayıt yapılan sunucuya giriş yapabileceksiniz sonrasında ileride diğer sunucuya giriş aktif olacaktır.

Quote Originally Posted by bjkalihannn View Post
    Merhaba, bu sorunla ilgilenirseniz sevinirim otp de gerekmiyorsa heryer koxp kaynayacaktır.
    Konu hakkında gerekli bildirim yapılacaktır.Lütfen link paylaşımı yapmayınız.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tellimantar View Post
    Bu demektir ki isteyenler birkaç telefondan doğrulama yapıp 5-6 çar birden sokabilecek yani. Yanlış mı anladım?
    Arkadaş haklı.

Eğer server güvenliği, ve mantar, sülük türevi pazarcı-bot user leri engellemek isteniyorsa bu uygulamadan her girişte kod istenilmeliydi.

Eski otp sisteminden ne farkı kalacak şimdiki uygulamanın. bir yerden bi telefon bulur (eş dost, anne, akraba,arkadaş) bir kere aktivasyonu yapar bir daha telefona ihtiyaç duymadan, kod istemeden girer çıkar. Bence saçma olmuş.

Her girişte bu uygulama üzerinden kod istenmeliydi ki işe yarasın bu uygulama. mevcut durumda gereksiz olmuş.

otpnin kayıt olabileceği numrayı teke indirseydinizde aynı işi görürdü.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Arkadaş haklı.

Eğer server güvenliği, ve mantar, sülük türevi pazarcı-bot user leri engellemek isteniyorsa bu uygulamadan her girişte kod istenilmeliydi.

Eski otp sisteminden ne farkı kalacak şimdiki uygulamanın. bir yerden bi telefon bulur (eş dost, anne, akraba,arkadaş) bir kere aktivasyonu yapar bir daha telefona ihtiyaç duymadan, kod istemeden girer çıkar. Bence saçma olmuş.

Her girişte bu uygulama üzerinden kod istenmeliydi ki işe yarasın bu uygulama. mevcut durumda gereksiz olmuş.

Bence de hedefi bu olarak gördüler. Fazlalık çarları kaldırmak istiyorlar anladığım kadarıyla. Fakat henüz bitmemiş bir uygulamayı piyasaya biraz erken sürdüler sanırım. O kadar büyük beklenti yaratıp hiçbir şey sunmak istemediler yeni server hariç. Umarım en yakın zamanda geliştirebilirler bu uygulamayı. 8 bilgisayar ve üstü insanların 8 tane androit veya ios telefon almaları, 8 tane ayrı hat almaları Türkiye ekonomisine de katkı yapar

Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Arkadaş haklı.

Adamın aşiret olması lazım hocam her ban yediğinde yeni bir telefon ve numara bulabilmesi için.Diyelim ki adam 3-5 tane eş dosttan edindi hesabı ertesi gün hesabı kapatıldığında tekrar bulabilecek mi 3-5 eş dost?3-5 dememin sebebi koxp kullanan adam tek hesapla yetinmez multi 3-5 char sokar anlamında.Bence uygulama gayet güzel.Açıkları var başka forumlardan okuyoruz onlar halledilirse iş görür bir uygulama.Uygulamanın yakın süreçte otp gibi kullanılabileceğini de düşünmüyorum.Anyotp bile kaç yıldır yeni yeni düzgün çalışmaya başlamış halen onun bile açıkları varken yeni bir uygulamada böyle bir şey yaparlarsa tekil kullanıcılarada darbe vurulmuş olur.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Dulia View Post
    Adamın aşiret olması lazım hocam her ban yediğinde yeni bir telefon ve numara bulabilmesi için.Diyelim ki adam 3-5 tane eş dosttan edindi hesabı ertesi gün hesabı kapatıldığında tekrar bulabilecek mi 3-5 eş dost?3-5 dememin sebebi koxp kullanan adam tek hesapla yetinmez multi 3-5 char sokar anlamında.Bence uygulama gayet güzel.Açıkları var başka forumlardan okuyoruz onlar halledilirse iş görür bir uygulama.Uygulamanın yakın süreçte otp gibi kullanılabileceğini de düşünmüyorum.Anyotp bile kaç yıldır yeni yeni düzgün çalışmaya başlamış halen onun bile açıkları varken yeni bir uygulamada böyle bir şey yaparlarsa tekil kullanıcılarada darbe vurulmuş olur.
    Ben anyotp konusunda hiç sıkıntı yaşamadım inanır mısın? Bu uygulamanın ne gibi açıkları var bilmem ama otp'den kat ve kat daha iyi olacağı inancındayım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Evet sadece ilk açılışta kayıt yapılan sunucuya giriş yapabileceksiniz sonrasında ileride diğer sunucuya giriş aktif olacaktır.

Konu hakkında gerekli bildirim yapılacaktır.Lütfen link paylaşımı yapmayınız.
    Merhabalar

pekı ben nttnow kurdum oyuna da basladım sorun yok. OTP gıbı sureklı gırıs sıstemı olmadıgı ıcın bırkere kurmak yeterlı oluyor dıye gorunuyor. Benım telefonum bozuldu ve yenı telefon aldım nttnow sılındı. Tekrar kurmam gerekcekmı yoksa daha onceden kurdugum ıcın tekrar kurmasam da olurmu?

Quote Originally Posted by byxox250onr View Post
    merhabalar

pekı ben nttnow kurdum oyuna da basladım sorun yok. Otp gıbı sureklı gırıs sıstemı olmadıgı ıcın bırkere kurmak yeterlı oluyor dıye gorunuyor. Benım telefonum bozuldu ve yenı telefon aldım nttnow sılındı. Tekrar kurmam gerekcekmı yoksa daha onceden kurdugum ıcın tekrar kurmasam da olurmu?
    güzel soru..

Quote Originally Posted by tellimantar View Post
    Ben anyotp konusunda hiç sıkıntı yaşamadım inanır mısın? Bu uygulamanın ne gibi açıkları var bilmem ama otp'den kat ve kat daha iyi olacağı inancındayım.
    Son zamanlarda bu sıkıntılar hemen hemen aşıldı hocam.Ben zaten şuan da bir sıkıntısı var demedim ilk any otp geçildiği zamanları hatırlar mısın veya o zaman oyunda aktif miydin bilmiyorum bir sürü sıkıntısı vardı.Zamanla aşıldı bunlar şimdi sen tutup daha 3 günlük bir uygulamaya anlık erişim kodu gibi bir uygulamaya geçirtirsen kim diyebilir ki sıkıntı yaşanmayacak.Şuan bile eski sürüm telefonlarda uygulama çalışmıyor ve apk bekleniyor ve bununla ilgili şuanda bir gelişmede yok ne olacak yani 2000 tl altı telefon kullanan kişiler bu oyunu oynamayacak mı?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Otp zorunlu olması lazım abi.
    Yine koxp veya multi olayları cirit atacak.