Results 1 to 8 of 8

Kayitli telefon no

S.A. oyuna kayıtlı telefon numarası bayadır kapalı yeni numara kaydedebiliyormuyum acaba.. 5 npoint felan bişey istiyodu ticaret için aynı şekilde yeni numara ile hesabıma devam edebiliyomuyum bilgili bi arkadaş yada yetkili cevap ayzabilirse sevinirim

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Numaranızla ilgili problem yaşıyorsanız destek ekibine telefon numarası değişikliği hakkında bilet göndermeniz gerekmektedir.
    OTP > ICS / OTP kategorisinden hesaba ait bilgiler dahilinde numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

abi şimdi ben bilet için npoint yükledim desteğede girdim ama buralar fena herbişey ingilizce bi cacık anlamadım tan olarak nereye tıklıcam yanlış yerlere yazmıyalım npoint de gidiyosa bu işe oda fena

oyuna ticareti açarkenki telefon numaram ve otp için felan ilk kurulumda gelen kodlar için kullanılan telefon iptal... bilet atmadan yeni telefon ekleyebiliyomuyum ?

bilet atmam illa gerekiyosa tam nereye tıklıcam bi yazarsanız valla makbule geçecek ..

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Teemoloji View Post
    abi şimdi ben bilet için npoint yükledim desteğede girdim ama buralar fena herbişey ingilizce bi cacık anlamadım tan olarak nereye tıklıcam yanlış yerlere yazmıyalım npoint de gidiyosa bu işe oda fena

oyuna ticareti açarkenki telefon numaram ve otp için felan ilk kurulumda gelen kodlar için kullanılan telefon iptal... bilet atmadan yeni telefon ekleyebiliyomuyum ?

bilet atmam illa gerekiyosa tam nereye tıklıcam bi yazarsanız valla makbule geçecek ..
    Merhaba,
    Yapmak istediğiniz tam olarak nedir, OTP Kayıtlı telefon numarasını'mı değiştirmek yoksa Normal SMS aktivasyon(trade) kayıtlı numaranın değiştirilmesimi ?

nttnow indiricem telefona ama kullandığım telefona kayıtlı değil hesabım .. hesabı açarken kullandığım telefon numarası ıcs trade için felan o telefon kapandı...

sorun olmaz diyosanız nttnow için şuan kullandığım telefonu kayıt ettiricem kullandığım hesabıma...

otp ve trade için kullanılan numaradan farklı olabilir nttnow kayıt numaran diyosan sıkıntı yok.. ama numaralar aynı olmalı diyosan numaramı değişmem lazım

nttnow indiricem telefona ama kullandığım telefona kayıtlı değil hesabım .. hesabı açarken kullandığım telefon numarası ıcs trade için felan o telefon kapandı...

sorun olmaz diyosanız nttnow için şuan kullandığım telefonu kayıt ettiricem kullandığım hesabıma...

otp ve trade için kullanılan numaradan farklı olabilir nttnow kayıt numaran diyosan sıkıntı yok.. ama numaralar aynı olmalı diyosan numaramı değişmem lazım
    Hesabınızın OTP sitesinden kontrol ederseniz ve otp onayı eski hattınızda yapıldıysa ozaman now işlemini yapmayınız. Destek Ekibine ICS bölümünden telefon değişikliği için bilet atmalısınız. Hesabınızın, OTP, SMS Onayı ve NTTNow üzerinden hepsi aynı telefon numarasına kayıtlı olmasına dikkat ediniz.

http://otp.nttgame.com

bilet gönderdim de bilet no sunu yazsam felan bi hızlandırma imkanımız varmıdır malum ön kayıt olayı var...

bilet gönderdim de bilet no sunu yazsam felan bi hızlandırma imkanımız varmıdır malum ön kayıt olayı var...
    Maalesef, Destek ekibi sırayla inceleme yaptığı için öncelik yapılamıyor biletinizi güncellemeden takip ederseniz hızlı cevaplanacağını düşünüyorum.