Page 11 of 15 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 143
    Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by thelostdreams18 View Post
    İosta güncelledim fakat herhangi bir değişim olmadı yetkililer databasede kayıtlı olan 0 ile başlayan tün numaraları silip baştan bilgilendirme yapabilir yeniden programa kaydolabiliriz eğer bu yapılmazsa 0 lı yazanlara erişim sağlanması hakkında bişeyler yapabilir. Aynı hatadan bende müzdaribim tel değiştirmek ya da bir başkasının telefonundan yapmak istemiyorum bugün öğle saatlerine kadar bi bilgilendirme yapılırsa sevinirim ona göre bizlerde gerekirse başka telefon ile yapalım.
    Telefon numaralarını silmek yeterli olmuyor cihaz telefon numarasına bağlandığı için 0'sız girdiğinizde cihaz zaten kayıtlı hatası verir. Çözüm için farklı yöntemler mevcut şu an ekiplerimiz çözüme ulaşmak için çalışmalarına başladı. En geç yarına kadar 0 ile giriş yapmış olan kullanıcılarımız da ön kayıt işlemlerini tamamlayabilecekler.

Junior Member
    Nickname
    OnsRa
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Özel mesajı profil fotoğrafımın üzerinde ki isme tıklayıp "Private Message" kısmından gönderebilirsiniz.

Özel mesajdan gelen telefon numaralarını kontrol ediyorum tek tek arkadaşlar dönüş yapacağım.
    Yolladım size msj ile telefon numarasını

Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Özel mesajı profil fotoğrafımın üzerinde ki isme tıklayıp "Private Message" kısmından gönderebilirsiniz.

Özel mesajdan gelen telefon numaralarını kontrol ediyorum tek tek arkadaşlar dönüş yapacağım.
    usta bu sorunu şekildemi halledieceksiniz yoksa bi güncelleme felan bekleyelimmi

Hocam hicbir sekilde 0 koymadim basa ben kenya da oldugum icin numaradan dolayi ayri bi filter olabilirmi sitede ?

Junior Member thelostdreams18's Avatar
    Nickname
    aRapIsBack
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Kastettiğim şey şu örnek vermek gerekirse knight online kayıtlı olan her kullanıcının bilgisi bir veritabanında tutulur, ben oyundan Maglorex adlı kullanıcıyı silmek istediğimde sizin adınızı aratıp size dair tüm bilgileri silebilirim buda şu demek oluyo benim telefonumun imei yada sim kartı numaramda kaldırılacağı için programı kaldırıp baştan kurarak 0sız bi şekilde kurabilirim. İostaki icloudda tutulan bilgiler herhangi bir sorun teşkil edermi bilmiyorum ama tahminimce etmez gibime geliyo baştan kaydolma ekranı geldiği sürece. Yayını tam takip edemedim orda hatalı olan benim 0 olayını duymamışım ilk olarak karakter sınırını denedim olmadığını görünce banka online alım işlemlerinde bir sıkıntı olmadığı için alışkanlıktan 0 lı yazdım. İletişiminiz var ise ufak bi öneride bulunabilirsiniz hem kayıtlı kullanıcılara birşey olmaz hemde 0 hatasını bi şekilde çözebilirler.

Junior Member
    Selamun Aleykum,

Ben Hollandadan kayitli olmaya calisiyorum NTTNow apple store indirdim telefon numarami yazdim ama verification code bi turlu gelmio bunada bi el atabilirmisiniz.
    Tesekkurler.

Sevgi ve saygilar.

Yapıcı konuşmak istiyorum ama maalesef Ntt buna müsade etmiyor.
    Zaten hali hazırda bir hayal kırıklığınız mevcut.Eski oyuncuları oyuna çekmek için tabelalardan başka bir yenilik yok
    Krowaz,UTC,pandora mandora ne varsa zamanla yine oyuna entegre olacakmış. Eski oyuncuların kaçmasının sebebi zaten buydu .
    Bizim yeniden başlama amacımızsa Clan muhabbetlerini yaad , birlikte boss kovalamak ve eşit bir şekilde başlayabileceğimiz sunucuya girmekti.Şu durumda bu hatalarla servera girişimiz aksarsa oynamamızın bi manası kalmayacak.
    üstüne NttNow diye birşey getirmişsiniz . Güzel bir düşünce lakin herhalde yazılım 1.sınıf öğrencilerine yaptırılmış bir uygulama...Çünkü ancak programlamayı yeni öğrenen birinin yapacağı amatör işler yapılmış.Ne kadar güvenlik testinden geçti açıkçası bu dahada düşündürüyor.Acaba alelacele yapılmış bir program mı ?
    Bu kayıt problemi halledilse dahi beni en çok düşündüren şeylerden biride servera girişlerde problem yaşama ihtimalimiz.Premiumsuzların sıra beklemesini artık anladık...Peki premiumlularda sıra beklerse asıl fiyasko işte o zaman olur... Umarım sunucuların kapasitesi yeterli düzeyde olur. Ucu ucuna kapasiteli sunucu açmazsınız diye düşünüyorum.
    Last edited by Eryudes; 01-17-2019 at 11:40 AM.

server 5 kanallı olmalı sonradan çoğaltıyorsunuz direk 5 kanallı açmalısınız böyle olursa 1. server dışında 2 3 4 5 te sıra bkeleyeceğimizi sanmıyorum

Quote Originally Posted by yeniswbekliyom42 View Post
    server 5 kanallı olmalı sonradan çoğaltıyorsunuz direk 5 kanallı açmalısınız böyle olursa 1. server dışında 2 3 4 5 te sıra bkeleyeceğimizi sanmıyorum
    yahu biz ne konusuyoruz ne ne diyorsun