View Poll Results: P150RT ws 4GD8W

Voters
445. You may not vote on this poll
  • P150RT

287 64.49%
  • 4GD8W

158 35.51%
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 71
    2 yıldır beklenen yeni server arkadaşlar bu. Manes-Akara ile karşılaştırmayın. User yoğunluğundan 3. server bile gelebilir. Boş server diye birşey olmayacak. 4HD8W'ye bekleriz

Junior Member
    P150 daha aktif olur şahsen 1 klan okcuda biz başlıyacaz nasip olursa

Member
    Nickname
    TEESTA
    Class
    KO -> Rogue
    Şuanda ön kayıt yapmadım ancak bende P150RT sunucusunu seçeceğim.

2 server'dada eşit user olucak. ne satma konu açıyorsunuz yaa konteyjan denen bşi var. !!!

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZUGO3380 View Post
    2 server'dada eşit user olucak. ne satma konu açıyorsunuz yaa konteyjan denen bşi var. !!!
    Kontenjan yalnızca ön kayıt işlemi sırasında olabilir. Sunucular açıldığında öyle bir sınır olamaz. Napacaklar oyuna başlamak isteyenleri istedikleri sunucuya kabul mu etmeyecekler?

Quote Originally Posted by Philly View Post
    Kontenjan yalnızca ön kayıt işlemi sırasında olabilir. Sunucular açıldığında öyle bir sınır olamaz. Napacaklar oyuna başlamak isteyenleri istedikleri sunucuya kabul mu etmeyecekler?
    22 ocak'ta 2 server da eşit userle başlıyacak koneyjan bunu gösteriyor. anlata bildim mi ? o yüzden sonradan başlayanlar. 2 sine de gire bilir. çnkü 2 sindede aynı oyuncu olucak. saçmanın daniskası. gm arkadaşlar böyle şeyleri kaldırmanızı istiyorum server açılmadan eşitligi bozmaya çalşmayın... isteyen istedigine girer.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Quote Originally Posted by ZUGO3380 View Post
    22 ocak'ta 2 server da eşit userle başlıyacak koneyjan bunu gösteriyor. anlata bildim mi ? o yüzden sonradan başlayanlar. 2 sine de gire bilir. çnkü 2 sindede aynı oyuncu olucak. saçmanın daniskası. gm arkadaşlar böyle şeyleri kaldırmanızı istiyorum server açılmadan eşitligi bozmaya çalşmayın... isteyen istedigine girer.
    Neden ısrarla yanlış bildiğin şeyi savunuyorsun? Kontenjan sadece ön kayıt kontenjanı, serverlerde bir sınır yok. Neden ısrarla anlamak istemiyorsun bilmiyorum.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    O değil de HavaliBaal'ı özledik bea Okuyordur şimdi buraları. Cennetten seyrediyordur bizi

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

3 klan, 5 klan, 135 klan şu sunucuda başlıyoruz gibi yönlendirmeleri yapan yorumlar silinecek arkadaşlar. Oyunuzu kullanabilirsiniz fakat bu gibi yönlendirmeleri SAYILARI bilmeden yaparak oyunculara yanlış yönlendirme yapamazsınız.

Bilginize.

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

3 klan, 5 klan, 135 klan şu sunucuda başlıyoruz gibi yönlendirmeleri yapan yorumlar silinecek arkadaşlar. Oyunuzu kullanabilirsiniz fakat bu gibi yönlendirmeleri SAYILARI bilmeden yaparak oyunculara yanlış yönlendirme yapamazsınız.

Bilginize.
    Sunucusunu belirtmek isteyen oyunu kullansın diyorsunuz kısaca