Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bi birleşim olmalı evet. Bu konuya katılıyorum verdiğin birleşim serverlar biraz saçma sadece. Bence de yönetimin artık farmcılar için bu kadar emek vermeye ara verip biraz da oyuncular için çalışması gerekiyor. Yapılan herşey koxper ve ekmek parası için oynayan aç farmcılar için yapılıyor. Ne yapalım girip oyun oynamaya çalışıyoruz hata mı ediyoruz işi gücü bırakıp bilgisayarda para kazanma peşinde koşan asosyaller mi olmamız gerekiyor artık oyuncular için de yenilik gelmesi için ?

Senior Member Vrij's Avatar
    Bu konuda pantalon olmadı ceket verelim hesabı, 10pc ile yeni servere uçamadık bari server birleşimiyle kar edelim diyen malum farmcı/satıcıların konusu gibi duruyor.

Be insaf daha server açılmadı bile ne olacak ne olmayacak Allahtan başka bilen yok,
    ne server toplaması yawww,
    akıl var mantık var pffff bu satıcılar yawww

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    dieze en yakın sw ile
    arese en yakın sw birleşse yeterli olcaktır

Yaw arkadas siz şakamısınız ya, çullanmışlar foruma algı yönetimiyle bişiler yapacaklar. Diez girişte 250 sıra sayıyor JR ye 240er kişi tıklıyor ne server toplaması???
    gidin işinize gücünüze bakın, boş yapmayın şurda yaw

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Bu konuda pantalon olmadı ceket verelim hesabı, 10pc ile yeni servere uçamadık bari server birleşimiyle kar edelim diyen malum farmcı/satıcıların konusu gibi duruyor.

Be insaf daha server açılmadı bile ne olacak ne olmayacak Allahtan başka bilen yok,
    ne server toplaması yawww,
    akıl var mantık var pffff bu satıcılar yawww
    Bak şimdi server server gezen terliksi kardeşim, ben diez oyuncusuyum. Ağustosda Dieze başladım Kpss'den sonra yani..

4 ay civarı pazar yaptım jr ve 1+1 etkinliğinde lobo lupus cok serı gidiyordu basede ardreamda lobo lupus kestik. 2 çarımda bdw 90 defi açtım. jr çarımda 80 deva kestim 100 defansı da açacam. Neyse...
    Şuan 80gb'lik bir çarım var. Oyuna 2 ex pre kadar para yatırmışım istesem şuan o paranın 5 katını çekerim serverden ve yeni servere başlarım. Ama yeni servere başlamayacam.

Yeni server haberinden önce bu saatler günlük quest npc sinin önü dolardı, şuan yarım saat bekledim ve bir party topladım 6 kişilik. Bu ne demek?

Emekle birşeyler yapan adamların serverinin boşalması demek. Konu farmcı/pazarcı konusu gibi duruyor demişsin, bir farmcının ya da pazarcının en çok istediği şey yeni serverdir.

Ve her yeni server önlemi alınmazsa var olan sunuculara emek veren oyunculara hakarettir.

Bu önlem de server birleşimleridir.
    Last edited by IIYAMTARII; 01-16-2019 at 10:34 PM.

1. kötü söz sahibine aittir terliksi de sensin, ve ben bir terliksinin kardeşi filan değilim bunu bil

2. baltayı taşa çarptın ben de diezdenim, ve bugun questi nasıl zor yaptım biliyormusun, partyler sırada bekliyordu, golem uzak kldım diye saymadı, party bitnce biter, tek gittim golemde gelen partylerde yer olursa diye seek açıp bekledim 2 party geldi fulldu, 3. kez artık respawnın beklemedim bastım gittim.

3. bir gün quest yapadınsa, daha yeni server açılmamışken sırf buna dayanarak nasıl server toplanması istenebilir?????
    4.nasılı 1. şıkta gizli
    hadi g.o satıcı/farmcılar süper oldu bu nttnow

Senior Member iVibe's Avatar
    Yeni server isteyenlere farmer diyorlardı şimdi biz de birleşim isteyenlere farmer pazarcı diyelim

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni sunucular açıldıktan sonra diğer sunucuların durumu analiz edilir gerek varsa talep edilir buna Mgame karar verir. Daha hiçbir şey belli değilken sunucuları birleştirin konusunu konuşmak zaman kaybı olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    1. kötü söz sahibine aittir terliksi de sensin, ve ben bir terliksinin kardeşi filan değilim bunu bil

2. baltayı taşa çarptın ben de diezdenim, ve bugun questi nasıl zor yaptım biliyormusun, partyler sırada bekliyordu, golem uzak kldım diye saymadı, party bitnce biter, tek gittim golemde gelen partylerde yer olursa diye seek açıp bekledim 2 party geldi fulldu, 3. kez artık respawnın beklemedim bastım gittim.

3. bir gün quest yapadınsa, daha yeni server açılmamışken sırf buna dayanarak nasıl server toplanması istenebilir?????
    4.nasılı 1. şıkta gizli
    hadi g.o satıcı/farmcılar süper oldu bu nttnow
    birazcık kafan calıssa zaten quest görevi yapan birinin pazarcı olmadığını anlarsın. Bu sıraladığın 4 maddeye tek maddelik cevabım.

Yönetimin düşünmediği seyı sen düşünüyorsun.NTTgame ve oyun yönetimi işte bu kadar Sığ.Korsan serverlara kaptırdıgı oyuncuları nasıl geri kazanabilirim diye düşünmüyor,varolan 5-10 bin arası oyuncusunu sömürme politikasını en iyi şekilde nasıl uygularız onu düşünüyor.Bari yapabilse..Şimdi bu eleştriyi bile silerler belki.Oyun yönetimi K2'den hiç ders çıkarmadı ve ısrarla onun izinden gidiyor.Kazandıgını sanıyor ama kaybettiğini görmüyor..Sonuc ne olacak yukardaki serverlar'da boşalmalar olucak ve tekrar serverlar birleşicek.Kaybeden kim ? Bunun cevabıda gayet açık zaten..
    Last edited by celiski; 01-17-2019 at 12:57 AM.