Results 1 to 2 of 2

Yeni Sunucu Takım Arıyorum ( HUMAN-ROGUE-80 LVL-EXP PRE-7/24 Online-Return )

Merhaba,

P150RT sunucusuna birlikte başlamak için takım arıyorum.

Mert, 27 yaşındayım, İzmirde yaşıyorum

1299 ver 2006'da Beramusda oyuna başladım.

Herhangi bir suncuuda karakterim yok, yeni sunucuda kalıcı ve ciddi oynayacağım.

Karakterde R işareti olacak, Return Knight'ım.

Rogue başlayacağım, Archer ve Asas oynayabiliyorum, return knight olacak ikisinide duruma göre oynayabilirm, anlık değişim yapabilirim.

Çalışmıyorum, 7/24 online olacağım karakter oyundan hiç çıkmayacak.

Direk 83'e kasacağım, EXP preyle başlayacağım(geniesi, hammeri, potu vs. alınacak), ardream vs. oynamayacağım.

Discord, TS vs. herşey kullanıyorum.

*Takımdan benim bekletim;

Rekabetçi ve ciddi oynamasına rağmen herşeyden önce bunun bir oyun olduğunu unutmayan, en ufak hatada birbirine hakaret etmeyen, takım içi konuşurken ana bacı yapmayan, +20 yaş saygılı bir topluluk arıyorum.

Benim gibi online süresi yüksek, sunucuda kalıcı, EXP preyle başlayıp direk 83'e kasıcak bir ekip arıyorum, ardream filan oynamayacağım. Tabi 83'e kasarken günlük JR, BDW, FT gibi etkinliklere katılılacak.

Yapılan farmı TL'e çevirmek için değil, karakterini dizmek için çalışan bir ekip arıyorum

Human olarak başlayacak, çok kalabalık olmak yerine online süresi yüksek olan oyunculardan oluşan bir ekip arıyorum.

P150RT

İletişim için discord, ts adresinizi veya telefon numaranızı özel mesaj olarak atabilirsiniz.

P150RT
    Last edited by FuryTR; 01-16-2019 at 08:39 PM.

Junior Member
    ts ip: poison (tek kelime) gelirsen görüşebiliriz