Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 72
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yapılacak pus indirimi ve yeni bir kaç etkinlik ile desteklense çok güzel olabilirdi.Bence de hayal kırıklığı var.

Senior Member
    2 yıldan beri sw yok ve en az 50 tane a sosyal aç teamlar farm için oraya geçiyor maneste kalmayı tercih ediyorum yeni sw geçicektim wazgeçtim manes ve akaranın aynısı olacak boş boş char kasıp sağı solu tutan ve zenginlere yem olmaktan başka bişey olmayacak yeni sw vs diyenlerde buyursunlar yeni swlerine istedikleri oldu. bende geçicektim ama vazgectm geçmeyecem boşuna char kasıp 2-3 ay sonra yine aynı şeyleri yaşayacağız açlar sürüsü heryere çökecek. herkeze slm manese devam

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Tek sorun pus fiyatları %50 düşmezse büyük bir kitle başlamayacak bence,boşuna hayal perest olmayın steamda ve daha önce açılan sw lerden tecrübeliyiz bu sefer yemezler sayın yöneticiler.

1) Tek server olması gerekiyordu yine oyuncuları böldünüz.
    2) Pus fiyatları aşırı pahalı.

bunlar benim için etken hadi serverı bir şekilde idare ettik ama o pus fiyatları var ya komedi tam.

Junior Member

:D

çok güzel oldu tek kişi birden fazla charla slotlara çöküp farm yapamayacak, tek kişi 1 den fazla pc le pazar yapamayacak, k0xperler char aç gel yapamayacak gayet güzel...

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Atre View Post
    Binlerce liralık masraf yap, milletin ilgisini çek, herkesi heyecanlandır, canlı yayının başında 20 bine yakın izleyici gör, sadece 2 server ve saçma sapan bir yüz tarama sistemi için miydi?

Oyunda halihazırda bulunan bugların haddi hesabı yok, classlar arası herhangi bir denge yok, bu oyunun en çok ihtiyacı olan şey yüzünü tarayıp karakterine aktarmak mı? Bu oyunun pazarlamasından, reklamından, yönetiminden kim sorumlu allah aşkına? Son 2 haftada yarattığınız heyecanı bir daha yakalayamazsınız haberiniz olsun.

Herkese geçmiş olsun.
    Oyuncularımızda bir gram dayanışma olsa ve kimse PUS çekmese, kimse servera başlamasa, birlik olup istediklerimizi alabilecek kadar protesto edebilsek bu dediklerinin hepsi yerine oturur. Ama birlik olmuyoruz. Serverlarda BF, Krowaz ve farmda birbirini tutan sağlam diye tabir edilen clanlar öncülük etse seve seve buglar da fixlenir, oyun da temizlenir. Biz sorumlusuyuz bu oyunun böyle olmasının. Yakarmanın faydası yok! Harekete geçmek gerekir.

Hayalimiz Netmarble a kaldı. Eğer Mgame i satın alırsa oyun düzelir. Netmarble yavaş yavaş koredeki Tüm oyun yapımcılarını ve oyunlarını satın alıyor. Umarım bir gün Mgame i de satın alır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Tam bir hayal kırıklığı.
    1 sunucu gelmesi gerekirdi aynı zamanda 83 level gelmemeliydi.
    2 büyük hata.

Junior Member
    Gerçekten de hayal kırıklığı oldu. Knight online yıllardır server açıyor ama hiçbirin de bu denli reklamlar yapılmadı insanların beklentilerini yükseltiniz sonrada server açıcaz dediniz ben server açıyoruz dediğiniz zaman "tamam şimdi asıl haberi ver" diye bekledim pc başında.

Senior Member MarchAnthony's Avatar
    Nickname
    KingRagnar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkLegion
    Server
    KO -> Felis
    Race
    Karus
    Sunucu Birleşimleride Gelecek merak etmeyin.
    Ama yeni gelen özellikler oyunun orjinalliğini bozuyor.
    BEŞİNCİ GÜNÜN ŞAFAĞINDA BENİ BEKLEYİN

SirJonSnow

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Hayal kırıklığı ntt k2 den bir farkı kalmadı gözümde 15 gündür yeni server yeni server sayac muhabbeti zaten piyasayi hallettiniz insanların emeklerini çöpe attınız açmayın şu lanet yeni server zaten oyun oynamak isteyen oynuyor 2 veya 3 aylık ömrü olan server açıyorsunuz olan eski serverlara oluyor neyse daha çok şey yazılırda.