Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 72
    Senior Member Nyyd's Avatar
    Yeni serverlerin 2 - 3 yılda bir gelmesi şart fakat eksikliklerin tamamlanması gerekiyordu.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    30 tane hattı nasıl alıcak peki? nufüz cüzdanı fotokopisi olmadan hat alamaz kaç tanıdığın üstüne alabilcek birkere banlandımı bitti gitti uygulama çok iyi ve baya caydırıcı.
    Kendi üstüne istediğin kadar hat alabilirsin

Junior Member
    Yeni Serverda Herkese Başarılar P1 de Çekişmeli bir müdacele görücez eski knight online geri dönüyor.

Junior Member
    Mevcut oyuncuları gerçekten çok büyük bir hayal kırıklığına uğrattılar.

Yeni sunucu haricinde bir yenilik yok.

Junior Member
    Selamlar, bu kadar büyük reklam ben ve benim gibi 10 yıldır bu oyunu oynamayan arkadaşlarımda çok büyük beklenti yarattı. Hepimizi oyunun 1299 patch ile ve oyun grafikleri 2019 yılına göre güncellenmiş olarak geri geleceğini düşündük. Hayaller kurduk, son 2 haftadır planlar yaptık ve sonuç çok büyük hayal kırıklığı oldu 30 kişiden 2 kişi sadece oynarım belki dedi.Teşekkürler...

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bence de hayal kırıklığı. Yine bir adım ilerleme göremedik. Sunucu aç-birleştir, aç-birleştir döngüsü aynen devam. Oyunda onca sorun var gelen yenilik ise yüz ekleme, bunun kime ne faydası var, her şey sorunsuz da artık tamamen eğlenceye kalsa iş güzel ama öyle değil. "Yapımcı firma çalışıyor" dendiğinde çalıştığı şey bu mu yani? Bunun için mi bekliyor buglar?

Gerçekten bu oyunun potansiyeli ne kadar değerlendirilemezse tam da o kadar değerlendirilemiyor.

gayet güzel beğenmeyen oynamaz bu kadar basit

Junior Member
    Vay be. Algı operasyonunu başarılı bir şekilde geçtiniz (kendinizce). Belli ki elleriniz üşümüş ve ısıtmak için bir yol arayıp yeni sunucu açmaya karar vermişsiniz. Gerçekten bravo. 2005 yılından beri aktif bir şekilde bu oyunu oynayan biri olarak şunu söyleyebilirim ki. Knight Online'nin global oyun dünyasında daha iyi bir yerde olmayı hak ettiğini düşünüyorum her zaman. Oyunu güncelleştirmek ve yenilikler getirmek yerine yapabildiğiniz tek iş yeni sunucu açmak olmuş belli. Belli diyorum çünkü bu kadar sükse yaratan reklamlardan sonra yapılan tek şey yeni sunucu açmak. Oyun piyasası düşmüş çıkmış, zarar etmişim etmemişim hiç umrumda değil. Çünkü ben ve benim gibi bu oyunu para amaçlı görmeyen oyuncular için hiç önemli olmayan bir haber verdiniz.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    @Patheoz kağıda baktıkça yüzü değişiyordu zaten. Sen kalk sayaç yap milleti o kadar heyecanlandır açıklaya açıklaya 2 tane yeni sw geliyor. Hiç gerek yoktu bu kadar heyecan yaratmaya. Yazın başında dedi güncellemeyi. Ya o zaman yapın o zaman bunu o zaman bu kadar heyecanlandırın insanları 2 yeni sunucu için yapılır mı bunlar.

Senior Member
    Nickname
    ReaLLoVe
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Oyuna tekrar başlamak isteyenlere yönelik pvpyi bırakıp uskoya yönelmek isteyenlere yönelik yani user artırmaya yönelik hiç bişi göremedik demekki nttgame in çöpe atıcak parası varmış bi ton reklam yapmış felan bunun için mi diyor tatmin olmayan rezalet ve hayal kırıklığına uğrayan kişiler
    birileride diyor yeni server geliyor zarar edenler ağlıyor madem tatmin etti boş yorum yapmayın bence
    380k lık bi hype yakalamış knight online geliştirmek amacıyla bişey beklerken sadece yeni server game face arayüz
    (evinde 5 10 pc pazar yapan yada farm yapan kişileri en aza indiren NttNow Uygulaması ) yeni server için operatör servisleriyle sponsorluk mu yaptınız bu kadar kitleye hat aldırcaz der gibi
    tek sevinen yeni server bekleyen
    Vatana millete h.o bol hayal kırıklıkları