Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 72
    Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    yeni server açılması paracı pazarcı elemanların akınına uğrayacağından iyi bile oldu.
    fakat bu kadar reklam ve beklentinin bu kadar arttırılması bunun için miydi?
    yeni serverla hiç işim olmaz.

Junior Member
    Katılmamak elde değil. Ne var olan sunucularda oynayanlar, ne de geri dönmeyi planlayan oyuncular için elverişli.

Anlayamadığım, gerçekten hiçbir fark yaratmayacak iki uygulamanın bu denli hunharca yayında tartışılmış olması. Knight Online kısacası oyuncuları tekrar ekrana kısa dönemli çekip, 2-3 ay boyunca yeni oyuncudan kar edip, eski yoluna bakacak. Üzüldüm.

Senior Member Temizoyun's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Ben de eski sunucusunda kalacaklardanım ve ciddi hayal kırıklığı yaşadım. Yeni server açıldığı için değil, dilenirse 100 yeni server bir anda açılsın. Her şeyi parayla kıyaslayan arkadaşlara da bir çift sözüm var, eski oyuncuları, oyundan soğutmayın. Yeni bir başlangıç yapacak arkadaşlarımız için çok güzel bir haber, ancak bizler için ne getirildi?

Bir oyuncu olarak, bunca beklentinin ardından, hep hayalini kurduğumuz ileri seviye oyun güncellemelerini bekledim, Koreko da olup, bir türlü Usko’ya gelmeyen güncellemeleri.

Cz’deki yenilikleri, item güncellemelerini, bizde olmayan yeni görevlerle alınan oyun eşyalarını, Rebirth 10’u vb. vb.

İşi gücü para olmuş oyuncular olduğu kadar, bizim kadar eski serverında tutunmaya çalışan oyuncuları da mutlu edecek bir güncelleme olsaydı keşke.

“Dağ fare doğurdu” deyiminin vücut bulmuş halidir. Diye yorumlar yapılıyor, aynı fikirdeyim. Bunca tantana yeni server için yapılması, ciddi beklenti içinde olan, özellikle oyunun eskileri olan kitleyi çok mutsuz etti, bilginize.

Cümleten iyi oyunlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Atre View Post
    Olay yeni sunucu gelip gelmemesi değil, çoğu yerde büyük bir güncelleme + yeni server geleceğini tahmin ettiğimi yazdım.
    Ayrıca bir oyunun forumu o oyunun eleştirildiği, tartışıldığı, konuşulduğu yerdir. Bunları yapmak ağlamak değildir. Bunun dışında ortada bahsettiğin gibi "aktif" olacak bir güncelleme yok.
    Düşündüğüm amaçta biri değilmişsin o yüzden ağlamak olarak yazdığım için özür dilerim ama sayaçta güncelleme beklemen yanlış olmuş biz aktiflere güncellemeler gelecek tabii fakat böyle sayaç ile gelmeyeceği çok açıktı. Gerçek oyunculara yeni sunucu hayırlı olsun tl pazarcı amelelere güzel engel geldi ayrıca her yeni sunucu işinde de sunucusunu bırakıp piyasayı alt üst edenlerden zarara uğrayan olduysa inşallah daha çok zarar ederler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NOGODRE View Post
    Düşündüğüm amaçta biri değilmişsin o yüzden ağlamak olarak yazdığım için özür dilerim ama sayaçta güncelleme beklemen yanlış olmuş biz aktiflere güncellemeler gelecek tabii fakat böyle sayaç ile gelmeyeceği çok açıktı. Gerçek oyunculara yeni sunucu hayırlı olsun tl pazarcı amelelere güzel engel geldi ayrıca her yeni sunucu işinde de sunucusunu bırakıp piyasayı alt üst edenlerden zarara uğrayan olduysa inşallah daha çok zarar ederler.
    Güzel diyorsun da bence yanılıyorsun. Manes serveri ilk açıldığında +5 chitinleri satan web sitelerine oyun paralarini satiyordu. Yeni serverde ne degisecek sizce?

Junior Member
    Bencede cok buyuk hayal kirikligi oldu, sadece kendini appini tanitmak icin bu kadar reklam yapmislar. Yeni serverda hic bir degisiklik yok yine ayni sistem. Pus indirimide yok.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Monster staffın olması bile amacı belli ediyor yahu neden pus tan item düşer anlamış değilim hadi onu yaptın o pus fiyatları ile kim nekadar kişi oynayacak ısrarla pus ilgili cevap vermiyorlari.

Senior Member Temizoyun's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NOGODRE View Post
    Hocam arkadaşa verdiğiniz cevap üzerinden alıntı yapıyorum k. bakmayın. Bizimki gibi eski serverlarda oyunu parayla tartan oyuncular, ellerindeki eşyalar yüzünden zarar edecekler bunda hem fikiriz, ancak kaçırdığınız bir nokta var. Yeni serverda da aynı şekilde, hatta çok daha fazla, oyuna para niyetiyle yaklaşan oyuncuların akın edeceği de ayrıca bir gerçek.

Şahsım adına ben de, yeni bir server geleceğini tahmin ediyordum. Oyuna ara vermiş oyuncular için çok güzel de oldu, ancak dediğim gibi, mevcut eski sunucularda bulunan oyuncular için durum gerçekten çok sorunlu duruyor.

Net olarak söylemeye çalıştığımız şey şu; Elimizde dalımızda olanı satıp savıp oyunu bırakmamak için bir sebep gerekiyor bize.

Yoksa pazarcı dediğiniz, özellikle işi kan emiciliğe getiren arkadaşlar, zarar edip eldekileri satıp, yeni servera geçecekler zaten, aynı işlerine orda devam edecekler. Bu oyuncuların sana bana zaten faydası yok.

Senior Member
    eski sunucular gene unutulmuş biz büyük etkınlıkler rebirth 10 , zombi event , yeni silahlar koreko ya biraz daha yaklaşma umudumuz varken sadece kuru kuru yeni server geliceği söylendi

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Eski server oyuncusuyum ve yeni serverla işim yok.

Bunca yaygara bunun içinmiydi ?

Yeni server geleceğini biliyorduk ama eskileri hiçe saydınız.

Sadece oyuncu çekmeye yönelik bir iş.

Eski sunucular için hiç bir şey yok !
    JustInTime